İNSAN KAYNAKLARI VE İŞGÜCÜ TEMİNİ HİZMETİ

hizmetlerimiz

İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmeti şirketi :

İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmeti şirketi olarak geniş çaplı kadromuzla siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Pırlantalar temizlik kurulduğundan bugüne Ev, İşyeri, Fabrika, Villa, Okul, Otel, Havuz,Su deposu ve benzeri gibi temizlik hizmetleriyle kendi bünyesini geliştirerek yenilemektedir.

Bu yeniliklerle beraber insan kaynakları ve işgücü temini işini de hizmetleri arasına koymuştur.

Hangi alanlarda İnsan kaynakları işgücü temini yapmaktadır :

İnsan kaynakları ve iş gücü temini hizmetlerini geniş bir alanda sağlayarak yapmaktadır. Bu alanlar okullar, sağlık ocakları, belediyeler, özel kuruluşlar ve kamu sektörüyle anlaşma yapılarak temin edilmektedir. Ayrıca şirketler ve çeşitli hizmet alanlarında faaliyet gösteren fabrikalarda vasıflı, vasıfsız, temizlik personeli ve çay servisinde çalıştırılmak üzere firmalarla da sözleşme yapılarak yapmaktadır.

Pırlantalar temizlik şirketi İnsan kaynakları ve işgücü temini işini de özen göstererek daha itinalı yapmaktadır. Anlaşmalarımız en az 1 yıl süreli olup daha da uzun sürelerde çalışabilmektedir. Bu çalışmalarda karşılıklı iyi diyaloglarla ve daha iyi bir iş potansiyeli sağlayarak olmaktadır. Personel temini hizmetinde pırlantalar temizlik aramanız yeterli olacaktır.

İnsan kaynakları ve işgücü temini anlayışı ve prensibi :

Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak daha iyi işler başarmak için sizlere en iyi en kaliteli ve sizlerin referansları da başta olmak üzere çalışmaktadır. Şirketimiz şimdiye kadar yapmış olduğu temizlik işlerinden ve sizlere sunduğu hizmetleri elinden geldiği kadar en iyisini önemseyerek yapmıştır.

Şirketimiz kurulduğundan buyana sizleri düşünerek her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Pırlantalar temizlik şirketi olarak sizlere her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti sunmuştur. Ve şimdiye kadar da çalışan güler yüzlü personellerle ve geniş çaplı günümüze uygun ekipmanlarla sunmaya  devam edecektir. Siz değerli müşterilerimiz şirketimizi 7/24 saat kesintisiz arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizler sizler için varız….

Alo tel  : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06 
İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmeti

İnsan kaynakları ve işgücü temini şirketi

İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmeti

İnsan kaynakları ve işgücü temini firması

İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmeti

İnsan kaynakları ve işgücü temini hizmetleri