TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

hizmetlerimiz

Tadilat sonrası temizlik şirketi :

Tadilat sonrası temizliği şirketi olarak İzmir ve çevresine temizlik hizmetlerini itinalı uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

Şirketimiz tadilat sonrası kirlenen ortamların genel temizliği için güler yüzlü uzman personellerle  hizmetinizdedir. Çünkü temizlik bizim işimizdir. Şirketimiz uzman ekip ve ekipmanlarıyla tadilat temizliklerinde de profesyonelce işini bilinçli bir şekilde yapmaktadır.

Tadilat sonrası temizlik nasıl yapılır :

Tadilat sonrası temizlikler tadilattan sonra yapılan temizlik işleridir. Yani şirketimiz tadilat sonrası temizliklerde de bulunduğunuz ortamı temiz ve hijyenik bir duruma getirerek huzurlu mekanlara kavuşturur.

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan personelleri ile beraber “Temizlikte lider firma” sloganıyla yola çıkmıştır. Ve çıktığı bu yolda da yapmış olduğu temizlik işlerinden hep başarılı olmuştur. Çünkü temizlik hizmetleri sektöründe uzun yıllardır temizlik hizmetleri yaparak bu günlere geldik.

Şirket anlayışı ve açıklaması :

Şirketimiz yapmış olduğu temizliklerle siz değerli müşterilerimizin güveniyle, memnuniyetiyle saygınlık kazanmaktadır. Yani sizlerin vermiş olduğu bu güçle her gün bünyesini genişleterek büyümektedir. Ve sizlerin referansı başta olmak ilkesiyle daha uzun yıllar sizlere kaliteli ve en iyi hizmetlerimiz devam edecektir.

Şirket yetkilileri ve çalışan güler yüzlü personellerimiz siz değerli müşterilerimizle iyi diyaloglar kurmaktayız. Çünkü yapılan temizlik işleri ve sizlerin referanslarıyla da şirketimiz başka müşterilerde kazanmaktadır. Yani şirketimizin uzun yılların deneyiminden ve tecrübesinden siz değerli müşterilerimizde yararlanabilirsiniz. 

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz keşif imkânları sunmaktadır. Temizlik yapılacak yerin detaylarını anlattığınızda şirketimizde sizlere daha kaliteli ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Sizlerle daha uzun yıllar beraber olmak dileğiyle hoşçakalın. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirket telefonlarımız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06