FABRİKA TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Fabrika temizliği şirketi :

Fabrika temizliği şirketi fabrikaların genel temizlik hizmetlerini en iyi, en uygun fiyat seçenekleriyle itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Şirketimiz fabrika idari binası, Yangın sonrası, Tadilat sonrası, İnşaat sonrası, Su baskını, Su deposu, Zemin yıkama cila bakımı. Ve endüstriyel alanların genel temizliklerini makine sistemi ile temizlenip, hijyenik bir çalışma ve iş ortamı hazırlanır.

Çünkü hijyenik ve sağlıklı çalışma ortamı iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Öyleyse bu durumlar da işlerin daha iyi yürümesi için temizlik konusuna itina gösterilmesi gerekir. Böyle durumlarda şirketimizi arayarak temizlik konusunda yardım istemeniz yeterli olacaktır. 

Şirketimiz fabrikanızın temizliğini mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında da yani her iki seçenekte de yapmaktadır. Yani şirketimiz fabrikanıza gelerek istenilen yerleri temizleyerek daha huzurlu ve sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşturur.

Fabrika temizliği hariçi işler :

İşletme öncesi temizlikler ve çevre düzenlemesi yapılabilmektedir. Yani temizlik hizmeti ihtiyacı duyduğunuzda şirketimizi arayarak bir kaç gün önceden randevu almanız yeterli olacaktır. Öyleyse fabrika temizliği işi için şirketimizin güler yüzlü uzman ekibinden ve geniş kapsamlı ekipmanlarından faydalanabilirsiniz. Şirketimiz temizlik hizmetini en kaliteli bir şekilde kusursuzca yapmaktadır. Yani fabrika temizlik işini İzmir ve ege bölgesinde de sunmaya devam etmektedir.

Çünkü işimiz her zaman bizim için önemli olup yaptığımız işlerden taviz vermedik. Ve yapılan temizlik hizmetleri de şirketimiz tarafından garanti verilmektedir. Bu garanti de yapılan temizliklerin kontrolünü yapmak şartıyla olmaktadır. Yani şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verdiğiniz de. Şirketimizde sizlere daha kaliteli, daha iyi bir ekip ve ekipmanlarıyla yardımcı olacaktır.

Fabrika temizliği şirketi için önemi :

Şirketimiz uzun yılların deneyimiyle gerek yetkilileri gerek personelleriyle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmetlerini yapmaktadır. Şu ana kadar da yaptığımız temizlik işlerinde hep teşekkürlerle dönmüş ve müşterilerimiz şirketimize referans olmuştur. Şimdi ise günümüze uyumlu ekipmanlarla ve herkesin bütçesine uygun fiyatlar sunarak müşterilerimize yakın olmaya çalışıyoruz.

Şirketimizin sizlere büyük alanlar için ücretsiz keşif imkânları sunmaktadır. Çünkü şirketimiz bunu yaparak sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunacaktır. Bu hizmet için şirketimiz telefonlarından irtibata geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. Yapılan işler şirket garantisi altında olup sizleri daha büyük sıkıntıdan kurtarır.

Telefon numaralarımız aşağıdadır… 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Fabrika temizliği

Fabrika temizliğiFabrika temizliği