TORBALI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Torbalı en iyi temizlik şirketi :

İzmir Torbalı temizlik şirketi İzmir’in en iyi temizlik şirketi olarak uzman kadrosuyla ve ekipmanları ile temizlik hizmetlerini sunmaktadır. 

Torbalı civarında da güler yüzlü ve güvenilir personelleriyle hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Şirketimiz yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyatlarıyla hizmette sınır tanımadan 7/24 saat kesintisiz ve sizlerle daha uzun yıllar beraber olmayı hedef bilmiştir.

İzmir Torbalı temizlik şirketi yaptığı temizlik hizmetleri :

Pırlantalar temizlik Torbalı ve civarında kurulduğundan bugüne uzman kadrosu ve günümüze uyarlı ekipmanlarıyla ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

İzmir Torbalı temizlik şirketi herkese ve her bütçeye uygun fiyatlar sunarak daima kaliteli  temizlik hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz yetkilileri ve çalışanları diğer temizlik şirketlerinden farklı olmak için yaptığımız temizlik hizmetlerin den hiç bir zaman taviz vermedik. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz. İşini sevmeyenler hiç bir zaman başarılı olamazlar.

Şirketimizin prensibi ve anlayışı :

İzmir Torbalı temizlik şirketi kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyeti ve referansları göz önüne alınarak çalışmaktadır. Bu şekilde çalışarak siz değerli müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak kalplerini kazandık. Çalışan güler yüzlü uzman personellerimiz de aynı anlayışla çalışarak daima yaptığımız temizlik işlerini başarı ile bitirmiştir. Bu başarının sırrı temizlik hizmetlerimizi temizlik sektörüne girdiğimizden bu yana itinalı, kaliteli ve uygun fiyatlarla yapmaktır.

Şirketimizi aradığınız da temizlik yapılacak yerin detaylarını tam olarak söylediğiniz de şirketimiz de sizlere en iyi ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan 7/24 saat kesintisiz irtibata geçebilirsiniz. Sizler var oldukça bizler de sizler için varız.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Torbalı temizlik şirketi

Torbalı ev temizliği şirketi

Torbalı temizlik şirketi

Torbalı İşyeri temizliği şirketi

Torbalı temizlik şirketi

Torbalı villa temizliği şirketi