İLETİŞİM

   PIRLANTALAR TEMİZLİK

 2183 SOKAK NO : 13/A BAYRAKLI-İZMİR

İş Telefonu: 0232 346 41 07

           GSM : 0532 526 13 06

           Faks : 0232 346 41 07

E-Posta : mehmetpirlantalartemizlik@gmail.com

Web: www.pirlantalartemizlik.com

İletişim Sayfası :

İletişim sayfasında Şirketimizin irtibat telefonları ve şirket adresinin bulunduğu konum, web adresi ve mail adresinin bulunduğu sayfadır.

Şirketimiz olan Pırlantalar temizlik şirketi 2008 yılında kuruldu. Kurulduktan sonra en güzel ekip ve ekipmanları kurmak için çaba sarf ederek zamanla istenilen ekip ve ekipmanları da kurdu. Şirketimiz kurulduğundan bugüne hep güzel işlere imza attı. Güler yüzlü yetkililerimiz ve güler yüzlü çalışan personellerimizle müşteri potansiyelimizi hep yüksek tuttuk.

Şirketimiz yetkilileri ve çalışan güler yüzlü personelleri ile beraber “Temizlikte lider firma” sloganıyla hep en iyi temizlik hizmeti vermeye çalıştık.

Şirketimizin yaptığı temizlik hizmetleri : 

Pırlantalar temizlik şirketimiz Ev, İşyeri, Villa, Fabrika, Su deposu, Havuz, Anaokulu, Mağaza, Zemin cila ve bakımı ve benzeri her türlü temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri de uzman kadromuzla beraber müşterilerimize iyi diyaloglar kurarak temizlik hizmetlerimizden de taviz vermeden yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi kazanarak sizlerin referanslarıyla da başka müşteriler kazandık. Şirketimizi her zaman yenileyerek müşteri kitlemizi de yükselttik. Şimdi ye kadar da hep müşterilerimizin referanslarıyla bugünlere geldik. İletişim sayfasında da şirketimizle irtibata geçeceğiniz telefon numaraları, şirket adresi, web adresi ve mail adresleri bulunmaktadır.

Şirket anlayışı ve prensibi : 

Şirketimiz de hep müşteri odaklı çalışmış olup yapılan işlerin arkasında siz değerli müşterilerimizin kontrolü sonucunda garantisini vermektedir. Şirketimizi yukarıda yazan telefon numaralarımızdan arayarak temizlik yapılacak olan yerin detaylı bilgisini verdiğinizde en iyi ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. Şirketimiz herkese ve her bütçeye uygun fiyatlar sunarak herkese de aynı temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz hep en iyisine layıksınız. Şirket telefonlarımız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Diğer temizlik şirketlerinden farkımız yaptığımız temizlik hizmetlerimiz ve hiç bir zaman malzeme kısıtlaması yapmadan en iyi malzemeyi göndermesidir.

Şirketimize ihtiyaç duyduğunuzda telefon numaralarımızdan arayarak randevu alabilirsiniz. Şirketimizle çalışarak şirket farkımızı görebilirsiniz. Sizler var oldukça bizler var olacağız.

İletişim

İletişim sayfası