BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Bostanlı temizlik şirketi :

İzmir Pırlantalar temizlik şirketi Karşıyaka bostanlı bölgesine de en iyi ekip ve ekipmanla temizlik hizmetlerini vermektedir.

Şirketimiz yıllardır yapmış olduğu temizliklerle daima en iyi ve uygun fiyat sunarak siz müşterilerimize hitap etmektedir. Çünkü her müşteri şirketimiz için çok önemli olup adeta velinimetimizdir. Şirketimiz kurulduğundan bugüne her türlü temizlik hizmetlerini en iyi personel ve en iyi ekipmanla vermektedir. Çünkü şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla çalışmaktadır.

İzmir Bostanlı temizlik şirketi yaptığı hizmetler :

Şirketimiz ev, işyeri, villa, havuz, su deposu ve benzeri temizlik hizmetlerini de yapmaktadır. Ve şirketimiz kurulurken “temizlikte lider firma” sloganıyla hizmetlerine başlamıştır. Çünkü siz değerli müşterilerimize  en iyi hizmeti, en kaliteli ve en uygun fiyatlar sunarak yapmaktadır.

Yani şirketimiz şimdiye kadar müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmıştır. Ve her zaman da bir müşteri bin müşteri olarak prensiplerimiz arasında olmuştur. Çünkü onların referansları da şirketimiz ve çalışanlarımız için önemlidir.

Müşteri prensibi ve açıklaması : 

İzmir Bostanlı temizlik şirketi ve çalışanları olarak yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Çünkü şirketimiz her zaman en iyi ekip ve geniş kapsamlı ekipmanla müşterilerimize temizlik hizmetleri vermektedir. Yani diğer temizlik şirketlerinden farkımız yapmış olduğumuz temizlik hizmetleri ve müşteri diyaloğlarımız’dır. Çünkü şirketimizde yapılan her temizlik hizmetinin garantisi verilmektedir. Bu da sizlere şirketimiz ve çalışanlarımız olarak yapılan işlerin kontrolünü yaptırarak olmaktadır.

Şirketimizin tecrübesi ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilmek için acele edin. Çünkü şirketimiz telefonlarından aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin detaylarını verdiğinizde en iyi şekilde yardımcı olunacaktır. Bu da şirketimize temizlik hizmeti yaptırarak daha huzurlu ortamlarda olarak görebilirsiniz. Acele edin detaylı bilgi için hemen bizimle irtibata geçin ve randevunuzu alın, Çünkü bizimle çalışmayınca farkı anlayamazsınız.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06

Bostanlı temizlik şirketi

Bostanlı temizlik şirketi