REFERANSLARIMIZ

Referanslarımız :

Referanslarımız

Referanslarımız şirketi

Referanslarımız

Referanslarımız firması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referanslarımız bölümündeki sayfamız temizlik hizmetleri yaptığımız firmaların veya şirketlerin adlarını ve resimlerini koyarak şirketimize kefil olmasını sağlamaktır.

Müşteri kefili pırlantalar temizlik şirketimiz ve çalışanlarımız olarak çok üstünde durduğumuz bir konu olmakla beraber şirketimizi temsil etmektir. Şirketimizi kurarken yapacağımız temizlik hizmetleri işine çok özen göstereceğimizi söylemekle beraber temizlik hizmetleri işlerine çok itina göstereceğimizi söyledik.

Kurduğumuzdan bu yana yaptığımız temizlik hizmetlerimizle güler yüzlü uzman kadromuzla beraber çok iyi işler çıkardık. Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan personellerle beraber müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmetleri yaparak önce müşteri memnuniyetini sonrada müşteri referanslarını göz önünde bulundurduk.

Müşteri kefili neden önemli :   

Yapılan işlerin Referansları bir şirket için çok önemlidir. Çünkü Yapılan temizlik hizmetleri daha iyi, daha kaliteli olursa o yapılan iş tekrar yeni bir müşteri olarak geri dönmesidir. Yani bir şirketin bel kemiği anlamındadır. Pırlantalar temizlik şirketimiz bir avantajı da temizlik hizmetleri işini İzmir, İlçeleri ve her semtine, gerekirse ege bölgesinde bile temizlik hizmetlerini sürdürmüştür.

Şirketimiz her zaman çalışan uzman kadrosuyla ve geniş çaplı ekipmanlarıyla 7/24 saat kesintisiz herkese, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak ve hep iyi ve kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Pırlantalar temizlik şirketimiz kurulduğundan bugüne temizlik sektöründe “Temizlikte Lider Firma” sloğanıyla başlamıştır. Temizlik hizmetleri sektöründe daha iyi, daha kaliteli ve uygun fiyatlarımızla lider firma olma derdindedir.

Şirketimiz sizlere temizlik hizmetlerinde her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Yapılan temizlik işlerini siz değerli müşterilerimiz kontrol ederek içinize sinecek güzel bir temizlik anlayışıyla tamam dedikten sonra teslim edip çıkıyorlar. Sizlerin referansları da göz önünde bulundurarak yapmaktadır. 

Referanslar nedir :

Pırlantalar temizlik şirketimiz ve çalışan güler yüzlü uzman personeller ve geniş çaplı günümüze uyumlu ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize her türlü temizlik hizmetlerimizle hizmet etmektedir. Müşteri kefili yapılan temizlik hizmetlerimiz karşılığında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin sonucunda başka müşterilere kefil olması işlemidir. 

Şirketimiz telefonlarından şirketimizi 7/24 saat kesintisiz arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Acele edin….