BAYRAKLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Bayraklı temizlik şirketi :

Pırlantalar temizlik şirketi İzmir Bayraklı ilçesi ve tamamına temizlik hizmetlerini güler yüzlü uzman ekip ve ekipmanla en iyi şekilde vermektedir.

Şirketimiz Bayraklı merkezli olup bayraklı çevresine de temizlik hizmetlerini vermektedir. Şirketimiz kurulurken kendine bir slogan bularak “Temizlikte Lider Firma” sloganıyla temizlik hizmetleri sektörüne 2008 yılında başladık. Hedefimiz müşteri potansiyelimizi yükselterek daha iyi yerlerde olmak. Bu da siz değerli müşterilerimize en iyi temizlik hizmetlerini vererek olmaktadır. 

Müşteri referansları göz önünde bulundurarak müşterilerimizle hep iyi diyaloglar kurmuş ve en iyi hizmeti de yaptıktan sonra şimdiye kadar başka müşteri kitlesi de olmuştur.

Müşterilerimize yapılan temizlik hizmetleri :

Pırlantalar temizlik merkezi Bayraklı olup ve çevresinde ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini uzman kadrosu ve geniş çaplı ekipmanlarla en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmette sınır tanımaksızın 7/24 saat kesintisiz sunmaya devam etmektedir.

İzmir Bayraklı temizlik şirketi her geçen gün temizlik hizmetleri işine yeni temizlik hizmetlerini ekleyerek temizlik sektöründe daha geniş kapsamlı temizlik hizmetleriyle diğer temizlik şirketlerinden farklı olmaktadır.

Şirketimizin müşteri anlayışı ve prensibi :

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan güler yüzlü güvenilir personelleri olarak müşteri memnuniyeti anlayışı yaklaşımıyla sizlere daha ileri ki yıllara hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmektedir. 

Şirketimizin ücretsiz keşif imkânından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet için şirketimiz ne malzemeden sakınarak ne kimyasallardan sakınmadan en iyi bir temizlik anlayışıyla yapmaktadır. Çünkü bir müşteri bin müşteri diye düşünerek her zaman da müşteri kazandık. Şirketimizle çalışmak için telefon numaralarımızdan 7/24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz.

 Acele edin detaylı bilgi aldıktan sonra randevunuzu alın, Farkımızı görün…

Alo tel :  0232 346 41 07    Gsm :  0532 526 13 06

Bayraklı temizlik şirketi

Bayraklı villa temizlik şirketi

Bayraklı temizlik şirketi

Bayraklı ev temizlik şirketi