DİKİLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Temizlik şirketi Dikili :

İzmir Dikili Temizlik şirketi Pırlantalar temizlik şirketi olarak temizlik hizmetlerini güler yüzlü ekip ve uygun ekipmanla Dikili ve tamamına vermektedir.

İzmir Dikili Temizlik şirketi güler yüzlü uzman personellerle yıllardır siz değerli müşterilerimize temizlik hizmetlerinde sınır tanımadan yapmaktadır. Yapılan temizlik hizmetlerimizden hiç bir zaman taviz vermeden çalıştık. Bu hizmetleri verirken daima müşterilerimizi düşünürken bir müşteri bin müşteri anlayışıyla yaparak bugünlere kadar müşteri kitlemizi yükselterek  geldik. 

İzmir Dikili Temizlik şirketi vermiş olduğu hizmetler :  

Pırlantalar temizlik uzman kadrosu ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarıyla Dikili ve çevresinde ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz Dikiliye her türlü temizlik hizmetlerini uzman ekip ve geniş çaplı ekipmanlarla başarılı bir şekilde vermektedir. Şirketimiz Yazlık sezon öncesi ve sezon sonrası temizliklerde de devamlı siz değerli müşterilerimize vermektedir.

Şirketimiz anlayışı ve prensibi :

Pırlantalar temizlik olarak kurulduğundan buyana çalışanlarımızla beraber müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet verdik. Ve her verdiğimiz hizmetlerden şirket olarak başarı ile tamamladık. Müşterilerimizle girdiğimiz diyaloglarda daima iyi sonuçlar bırakarak başka müşteri kitlesi de oluşturduk.

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimizin irtibat telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Pırlantalar temizlik şirketimizle çalışarak yılların birikimi olan deneyiminden hem de yapılan temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  

Siz değerli müşterilerimiz yapılan temizlik  hizmetlerini kontrolü sonucunda şirketimizde yapılan işlere garanti vermektedir. Şirketimizin diğer şirketlerden farkı yaptığı temizlik hizmetleridir. Daha detaylı bilgi almak için şirketimizin aşağıdaki telefonlarından arayın. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizler var oldukça bizler var olacağız. 

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Dikili temizlik şirketi

Butik Otel Temizlik şirketi Dikili

Dikili temizlik şirketi

Villa temizlik şirketi Dikili