ZEMİN CİLA VE TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Zemin temizliği ve cila bakımı :

Zemin cila ve temizliği şirketi temizlik işlerini İzmir’e itinalı daha uygun fiyat seçenekleri sunarak yapmaktadır.

İşletmeniz ve yaşadığınız ortam hakkında ilk ve en önemli izlenimini yaratması açısından zemin temizliği zorunluluktur. Şirketimiz sizlere mermer cilası ve zeminlerin bakımını periyodik ve düzenli olarak yapmaktadır. Şirketimiz sizlerin istekleri doğrultusunda %80 ithal Henkellever, Johnson diversey, Tahski ürünleri kullanmaktadır.

Zemin temizliği cila bakımı nasıl yapılır :

M² olarak yapılan bu hizmet yüksek m² olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. İki çeşit cila vardır.  Kristalize Cila (yakma cila) ve Exspert Cila (sürme cila) kullanılmaktadır. Yakma Cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermer gibi benzeri zeminlere uygulanır.

Sürme cila ise daha yumuşak marley, muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır. Uygulanışı; cila bezi veya benzeri malzeme ile uygulanır. Son yıllarda zemin kaplayıcısı kullanılmaktadır. Çünkü kaplayıcılar çok dekoratif olmakla beraber dezavantajlarını da beraberinde getirmektedir. Yani granit mermer kendinden parlaktır. Fakat mermer ise kristalize (yakma) cila uygulanması ile parlayan bir taş çeşididir.

Ancak cilalamakla iş bitmez. Yani cilaya dayanıklılık sağlamak gerekmektedir. Fakat cilalı yüzeye temizlik yapmak için, deterjan veya genel temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. Çünkü cilanın özelliğinin yitirilmesi ve parlaklığının kaybolmasına sebebiyet verecektir. Burada en önemli nokta, cilayı koruyarak temizlik yapmaktır. Bu ürün temizlikte kullanılarak cilaya zarar vermeden uzun ömürlü olmasını sağlar. Son zamanlarda, yoğun hareketlerin olduğu yerlerde mineflo tarzı zemin kaplamaları kullanılmaktadır. Yani bu kaplama cinsi, en kolay temizlenen yer kaplamasıdır. Çünkü aşınmaya bağlı olarak belirli zamanlarda süt cila yapılarak daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Şirket anlayışı :

Her zaman işi uzman ellere ve profesyonel işini bilen kişilerden kaçmayın. İşte biz işimizi seviyoruz ve işimizi bilinçli bir şekilde yapıyoruz.

Şirketimize ihtiyaç duyduğunuzda en az 10 gün önceden arayarak randevu talep etmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için şirketimizi 7/24 irtibat telefonlarından çekinmeden arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İrtibat geçeceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Zemin cila ve temizliği

Zemin cila ve temizliği

Zemin cila ve temizliği