SON YAPTIĞIMIZ İŞLER

Son yaptığımız işler

Cam temizliği

En son yaptığımız işler : 

Son yaptığımız işler sayfasında yapılan temizlik hizmetlerini referans olarak kullanılacak firmaların adlarını ve logolarını göstermektedir.

Pırlantalar temizliği kurduktan sonra her türlü temizlik işlerini en iyi ve en güzeli olmak şartıyla sunmaya başladık. Ama firmamız 2008 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz ve çalışanları müşterilerimize temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermeyi kendimize hedef bildik.

Öyleyse şirketimiz İşyerlerine ve firmalara ait evlere ve buna benzer her türlü temizliklerin uzman personellerle yaparak müşteri kitlesini çoğaltmaktadır. Çünkü şirketimiz temizlik hizmetleri işini kalite standartları içerisinde yapmaktadır. 

Şirketimizde yaptığımız işler :

Temizlik şirketimiz aşağıdaki bölümde görüldüğü gibi Okulların, fabrikaların, İşyerlerin, evlerin, villaların, su deposu temizlikleri, havuz temizlikleri ve buna benzer temizlikleri de yapmaktadır. Çünkü şirketimiz insanlara daha iyi bir hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir. Ama personellerimiz insanlarla iyi bir diyalog içerisinde çalışmaktadır. Yapılan hizmetler her zaman bizleri diğer temizlik şirketlerinden farklı kılmıştır.

Ama şirketimiz sektöründe diğer firmalar arasında yerini almıştır. Çünkü şirketimiz ve çalışan personellerle beraber “Temizlikte lider firma” sloğanıyla yola çıkarak bu günlere gelmiştir. Öyleyse daha uzun yıllar siz değerli işverenlere hizmet vermek bizim için bir onurdur.

Müşterilerimizin sağlığı şirketimiz için önemli olup daha hijyenik ve daha huzurlu yaşam ortamları sağlamaktadır. Şirket olarak bir müşteri bin müşteri anlayışıyla yapılan temizlik işlerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Müşterilerimizden tek isteğimiz diğer müşterilere de tavsiye olmalarıdır. 

Son yapılan işlerin açıklaması :

Pırlantalar temizlik yetkilileri, çalışan kadrosu ve geniş kapsamlı ekipmanları ile her daim hizmet başındadır. Şirketimizi referanslarımız ve son yaptığımız işler sayfasından bakarak kontrol edebilirsiniz. Temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde şirketimizde size en iyi ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Şirketimizi tercih ettiğiniz sürece sizlere temizlik hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Pırlantalar temizlik son yıllarda fahiş fiyat artışlarına karşı olarak her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Şirketimizin irtibat telefonlarından 7/24  arayarak detaylı bilgi edinerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Şirketimizden randevu almak için telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Bizler sizler için varız, sizler var olduğunuz sürece….