İŞYERİ TEMİZLİĞİ

İşyeri temizliği şirketi :

Pırlantalar temizlik şirketi olarak İşyeri temizliklerini İzmir, İlçeleri ve her semtine kusursuzca sunmaktadır.

İşyerinizde temizlik ihtiyacımı var. Öyleyse şirketimiz gelerek camları, masaları, bilgisayarlarınızı, mutfak ve banyolarınızı temizleyip hijyenik bir konuma getirmektedir. Çünkü temizlik şirketimiz çalıştığınız ortamı en iyi, en kaliteli bir şekilde temizleyip. Hijyenik ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamayı kendimize görev ve arz biliyoruz.

inşaat sonrası, tadilat sonrası, su deposu, halıfleks yıkama gibi genel temizliklerini de şirketimiz adresinize gelerek sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Ama bunların haricinde yalnızca cam temizliği olabildiği gibi genel bir temizlikte yapılabilmektedir.

İş hanlarının ve pasajların yani toplu kullanım alanlarının da şirketimiz tarafından genel temizliği yapılmaktadır. 

İşyerinin detayları :

Sizlerden istenen şirketimizden randevu alırken, temizlik yapılacak İşyeri detaylarının tam olarak bizlere anlatılmasıdır. Çünkü temizlik yapılacak olan yerin detayları tam olarak anlatıldığında sizlere daha kaliteli bir hizmet sunulacaktır.

Şirketimiz daha kaliteli daha uygun fiyat seçenekleriyle. Ve güler yüzlü uzman kadrosuyla temizlik hizmetleriyle diğer şirketlerden açık ara yürümektedir. Şirketimiz metre karesi yüksek olan İşyerileriniz için sizlere ücretsiz keşif sunmaktadır.

İşyeri ve Ofisde hijyenik ortam nedir : 

İşyeri temizliği şirketi temizlik sektöründe 16 yıllık deneyimiyle yaptığı temizliklerle hijyenik sağlıklı yaşam ortamları yaratmaktadır. Çünkü müşterileriyle iyi bir diyaloğ kurarak müşterilerinin referanslarıyla hizmetlerimize 7/24 saat kesintisiz devam etmektedir. Şirketimiz yapılan temizliğin sizlerinde kontrolü sonucunda garantisini vermektedir.

Sizler temizlik hizmeti işinizi güvenilir işinin uzmanı kişilere bırakarak rahat bir nefes alın. Çünkü İşyeri temizliği işini şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri ile itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Yani şirketimiz ve çalışanları beraber el birliğiyle müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaktadır. Firmamız da kullanılan malzemelerde günümüze uygun ve uyumlu olmak şartı ile göz önünde bulundurarak daha sağlıklı ortamlar yaratmaktayız.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz… Acele edin.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

İşyeri ve Ofis temizliğiİşyeri ve Ofis temizliği

İşyeri ve ofis temizliği