BALÇOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Balçova temizlik şirketi :

İzmir Balçova temizlik şirketi ve Pırlantalar temizlik şirketi olarak güler yüzlü personellerle temizlik hizmetlerimizi itinalı bir şekilde vermektedir. 

Pırlantalar temizlik şirketimizi kurduğumuzdan bu yana hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup müşteri kitlemizi daha yüksek seviyelere getirmek kaydıyla çalışmaktayız. Ne kadar çok müşteri kazanırsak o kadar şirketimizin yüksek yerlere gelmesini sağlamış oluruz. Bu da şirketimizin temizlik hizmetlerinde ne kadar itinalı davranıp işinden taviz vermediğini göstermektedir.

Müşterilerimiz yaptığımız temizlik hizmetlerini başka müşterilere de tavsiye ederek müşteri potansiyelimizi yükseltmiş bulunmaktayız.

Şirket prensibi ve yaptığı hizmetler :

Pırlantalar temizlik Balçova ve çevresinde uzman kadrosu ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarla hizmette sınır tanımaksızın en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyat seçenekleriyle ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini sunmaktadır.

Pırlantalar temizlik güler yüzlü ve güvenilir personellerle birlikte çalışarak kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu temizlik hizmetlerinde taviz vermemiş olup Balçova ve civarında da saygın ve sayılır şirketler arasında yer almıştır. Temizlik hizmetleri arasına her geçen gün yenilerini ekleyerek geniş çaplı temizlik hizmetleri vermektedir.

Müşteri anlayışımız :

Pırlantalar temizlik ve çalışanları olarak yapmış oldukları temizlik hizmetlerinin arkasında olup yapılan hizmetlerini garantisini vermektedir. O da siz değerli müşterilerimiz yapılan temizlik hizmetlerini kontrolünü yapıp teslim alarak olmaktadır.

Eğer şirketimizle çalışmak isterseniz temizlik yapılacak olan yerin detaylı bilgisini verdiğinizde sizlere en iyi ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. Diğer temizlik şirketlerinden farkımız yaptığımız temizlik hizmetlerimizdir. Bu farkı da şirketimizle çalışarak görebilirsiniz.

Şirketimizin ücretsiz keşif imkânından ve yılların birikimi olan Tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Acele edin telefonlarımızdan detaylı bilgi aldıktan sonra bizimle çalışmanın farkını görün.

Alo tel :  0232 346 41 07  Gsm :  0532 526 13 06

Balçova temizlik şirketi

Balçova yangın sonrası temizlik şirketi

Balçova temizlik şirketi

Balçova ev temizlik şirketi