HAKKIMIZDA

Hakkımızda :

Hakkımızda sayfamızda Pırlantalar temizlik şirketimizin ve çalışan personelleri hakkında detaylı bilgilerin verildiği yerdir.

Hakkımızda sayfasında Pırlantalar temizliği kurarken gerek Şirket yetkilileri gerekse çalışan personellerimiz olarak sloganımız “Temizlikte Lider Firma diyerek yola çıkmıştır. Hedefimiz siz saygıdeğer müşterilerimize en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyatlarımızla Ev, İşyeri, Fabrika, Dubleks villa, Tripleks villa, Havuz, Su deposu, Okul, Anaokulu, Koltuk yıkama ve benzeri gibi hizmetleri Sunmaktadır.

Hakkımızda iyi bir sonuç elde etmek için güler yüzlü ve işinin uzmanı personellerle çalışmaktayız. Amacımız öncelikle sizlere iyi bir hizmet sunarak sizleri kazanmaktır. Siz değerli müşterilerimizi kazanmak demek iş hayatında daha olumlu seviyelere gelmek demektir. Buda sizlerin güvenini kazanarak olacaktır. Eğer hala ayakta duruyorsak bunu da siz saygıdeğer müşterilerimize borçluyuz.

Hakkımızdaki bilgiler :

Şirketimizi çalışmış olduğumuz firmalara veya kişilere sorarak bizleri araştırabilirsiniz. Hizmet anlayışımızla hiç bir zaman işimizden taviz vermedik ve vermeyeceğiz. Her zaman da aynı anlayışla devam edeceğiz, Sizlerin sağlığı demek sağlıklı iş hayatı demektir. Sizlerin bulunduğu ortamların temizliği ve hijyeni Pırlantalar temizlik ekibi olarak çok önemlidir. Atalarımız temizlik imandan gelir demişler, bizde o yüzden temizlik konusunda çok titiz davranarak sizleri huzurlu ve refah bir ortama kavuşturmaktayız.

Firmamız Temizlik sektörüne girdiğinden bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüterek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Firmamız Temizlik, alanında “en kaliteli hizmet”,“en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 saat kesintisiz İzmir,İlçelerine ve her semtine vermekteyiz. Sizlerden istediğimiz sadece bir alo demeniz sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bizleri tercih etmeniz için hakkımızda 8 önemli sebep;

  • 7/24 saat kesintisiz temizlik hizmeti sunmak,
  • Sizleri daha refah ve huzurlu bir ortama kavuşturmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti,
  • Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum,
  • Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme,
  • Kalite Yönetim Sisteminden ödün vermeden çalışma,
  • Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir.
  • Pırlantalar temizlik “İso kaliteli belgeli ve marka tescil belgeli” şirkettir.
HAKKIMIZDA

Hakkımızda1

HAKKIMIZDA

Hakkımızda2

HAKKIMIZDA

Hakkımızda sayfası