HALIFLEKS TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Halıfleks temizliği şirketi :

Şirketimiz halıfleks temizliği işini temizlik yapılacak olan yere ekip ve ekipmanlarla gelerek yerinde halıfleks temizliği yapılır.

Şirketimiz güvenilir, güler yüzlü uzman personellerle ve en iyi ekipmanlarla çalışmaktadır. Çünkü evinize, işyerinize, ofisinize, fabrikanıza, anaokulunuza, bankanıza, kamuya ait yerlerinize gelerek halıflekslerinizi temizleyip dezenfektan yapar. Yani sizleri sağlıklı, huzurlu ve hijyenik bir ortama kavuşturur.

Halıfleks nasıl temizlenir :

Şirket çalışanlarımız halıflekslerinizi ( duvardan duvara halı ) sökmeden makinelerimizi getirmek suretiyle yerinde temizler. Bu temizlik işlemi sanayi tipi olan fırçalama ve vakumlama makinelerinden oluşmaktadır. Çalışanlarımız halıfleksinizi deterjanlı su ile önce komple fırçalar. Ve daha sonra vakum makinesiyle temiz su verilerek durulanıp arkasından halıfleksinizin üzerindeki su vakumlanır. 

Temizlik esnasında halıfleksin altındaki parke veya zemin sudan ve nemden kesinlikle etkilenmez. Çünkü yapılan temizlik işlemi halı yüzeyini etkiler. Halıflekslerinizin maksimum kuruma süresi yazın 6 ila 12 saat, kışın ise 12 ila 24 saattir.

Şirketimiz halıfleks temizlik işlemini şirket garantisi altında yaparak sizlerin hijyenik bir ortamda olmanızı sağlar. Öyleyse şirketimizi aradığınızda halıfleksinizin bilgilerini detaylı bir şekilde verdiğinizde. Yani şirketimizde sizlere en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Halıfleks temizliği şirketi müşteri memnuniyeti :

Şirketimiz güler yüzlü personel ve geniş çaplı ekipmanlarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Çünkü müşterilerimize kurulduğundan bu yana verdiği hizmetlerle hep teşekkür almıştır. Şimdiye kadar yaptığı halıfleks temizliklerinden de alnının akıyla çıkmıştır.

Şirketimiz her geçen gün artan fahiş fiyatlara rağmen herkese ve her bütçeye uygun olarak fiyat seçenekleri sunmaktadır. Öyleyse halıfleks temizliği hizmetini işinin uzmanı şirketlere vererek rahatlığın ve huzurun keyfini çıkarın. Çünkü şirketimiz halıfleks temizliği konusunda da itinalı davranarak en iyi ve en kaliteli hizmeti yapacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. Halıfleksleriniz kirlendiğinde Şirket telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz. 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Halıfleks temizliği

Halıfleks temizliği

Halıfleks temizliği