OKUL TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Okul temizliği şirketi :

Okul temizliğini Pırlantalar temizlik şirketi olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

Pırlantalar temizlik şirketi güvenilir, güler yüzlü uzman kadrosuyla ve geniş çaplı ekipmanlarla çalışmaktadır. Çünkü şirketimiz okulların temizliği ile ilgili yapılması gereken işlerin tamamını yaparak istediğiniz temizliği ve hijyeni elde edersiniz.

Okul temizliği nasıl yapılır :

Okullarımız sömestri tatili ve yaz tatili diye 2’ye ayrılır. Yani okullarımızın temizlikleri bu iki tatil arasında yapılması gereken temizliklerdir. Öyleyse şirketimiz bu iki tatil arasında okulunuza gelerek istediğiniz şekilde bir temizliği yapmaktadır.

Şirketimiz okulların inşaat sonrası, tadilat sonrası, su baskını, su deposu gibi temizlik hizmetlerini de yapmaktadır. Çünkü okul temizliği işi pırlantalar temizlik yetkililerin ve çalışanların daha özen gösterdiği temizlik hizmetlerinden biridir.

Okul temizliğin de Şirket politikası nedir :

Pırlantalar temizlik her zaman müşteri memnuniyetini birinci planda tutmuştur, ve öyle de devam edecektir. Çünkü Sizlerin referansı şirketimizin daha büyük temizlik hizmetlerine imza atması demektir. Hedefimiz bünyemizi büyüterek daha iyi yerlere gelerek daha iyi, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarımızla hizmetlerimizi yapmaktır.

Şirketimiz yetkilileri ve çalışan güler yüzlü personellerle Sektöre girdiğinde “Temizlikte Lider Firma” sloğanıyla başlamış ve bu amaçla devam etmektedir. Çünkü şirketimizin yaptığı temizlik hizmetleri çalışan personellerimizin de müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak müşterilerimizi şirketimize kazandırmıştır. Ayrıca temizlik yaptığımız müşterilerimizin referansları sayesinde başka müşterilerde kazandık.

Şirketimiz kurulduğundan bugüne İzmir’in her çevresine itinalı temizlik yaparak diğer temizlik şirketlerinde farklı olmaya çalışmıştır. Yani şirketimiz diğer temizlik şirketlerinden farklı olarak daha iyi yerlere gelmiştir.

Siz değerli müşterilerimiz temizlik yaptıracağınız yerin bilgilerini tam olarak verirseniz şirketimizde size ona göre yardımcı olacaktır. Çünkü sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimizin 16 yıllık tecrübe ve deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Şirket telefonlarından 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.  Ücretsiz keşiflerimiz vardır. Bizimle irtibata geçin karlı çıkın. İrtibat telefonlarımız aşağıdadır….

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Okul temizliği

Okul temizliği

Okul temizliği