KISIKKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kısıkköy özenle temizlik şirketi :

İzmir Kısıkköy temizlik şirketi Pırlantalar temizlik şirketi her türlü temizlik hizmetlerini İzmir ve her semtine özenle itina ile yapmaktadır.

İzmir Kısıkköy temizlik şirketi, Pırlantalar temizlik şirketi Kısıkköy ve çevresinde temizlik hizmetlerini uzman kadrosu ve günümüze uygun ekipmanlarıyla temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimizin 7/24 saat kesintisiz telefon hizmetleri devam etmektedir. Pırlantalar temizlik şirketimizi kurarken “Temizlikte Lider Firma” sloganıyla temizlik sektörüne girdik. Girdiğimiz o günden bu yana her zaman hem adımıza layık olmaya hem de sloganımıza layık temizlik işleri yapmaktayız. 

İzmir Kısıkköy temizlik şirketi yaptığı hizmetlerin açıklaması :

Şirketimiz kurulduğundan bugüne adına layık Ev, İşyeri, Fabrika, Yangın sonrası, İnşaat sonrası ve her türlü temizlik hizmetleri sunarak Kısıkköy civarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Pırlantalar temizlik şirketimiz güler yüzlü uzman personellerle ve geniş çaplı ekipmanlarla adresinize gelerek temizlik yapılacak olan yerin temizliğini yaparak. Siz değerli müşterilerimize işin kontrolünü yaptırarak içinize sinecek bir temizlik anlayışıyla teslim edip çıkıyoruz. Bu şekilde yapılan temizlik hizmetlerimizin hem arkasında oluyoruz, hem de şirket garantisi altında oluyor.

Şirket anlayışı ve prensibi :

Şirketimizin yetkilileri ve çalışan personelleri şimdiye kadar yapılan temizlik işlerini müşteri memnuniyetini ve referanslarını göz önüne alarak yapmaktadır. Şirket anlayışımız ve prensibimize göre yetkililerimiz ve çalışanlarımız müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak müşterilerimizi kazanarak onların etrafında bulunan kişileri de kazanıp şirketimizi en iyi yerlere getirmekteyiz. Şirketimiz yaptığı her işten başarı ile çıkmıştır. Şirketimizin genellikle yaptığı temizlik hizmetleri müşteri referansların dan gelen işlerdir. Şirketimizle çalışmak için irtibat telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Şirketimizi arayarak temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak anlattığınızda şirketimizde size en iyi, en kaliteli ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Detaylı bilgi almak için şirketimiz telefonlarından irtibata geçerek ve çalışarak anlayacaksınız. İnanın ki pişman olmayacaksınız.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Kısıkköy temizlik şirketi

Kısıkköy havuz temizliği şirketi

Kısıkköy temizlik şirketi

Kısıkköy koltuk temizliği şirketi