URLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir de Urla temizlik şirketi :

İzmir Urla temizlik şirketi Pırlantalar temizlik firması olarak en iyi ekip ve geniş çaplı ekipmanla sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Pırlantalar temizlik firması kurulduktan sonra en iyi ekip ve geniş çaplı ekipman parkuruyla temizlik hizmetleri başladı. 2008 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize temizlik hizmetlerini başarıyla sürdürdü. Bu başarının arkasında da işimizi severek ve güler yüzlü uzman personellerle çalışarak yaptık.

Müşteri ayrımı yapmaksızın herkese ve her bütçeye uygun fiyatlar sunarak siz değerli müşterilerimizde yapılan temizlik hizmetlerini kontrolünü yaptırarak en iyi temizlik hizmetlerini sunduk. Müşterilerimiz de şirketimizden memnun kalarak başka müşterilere referans olmuşlardır.

Firmamızın yaptığı temizlik hizmetleri :   

Pırlantalar temizlik uzman kadro ve günümüze uygun teknolojinin de vermiş olduğu kolaylıklardan faydalanarak geniş çaplı ekipmanlarla Urla ve çevresinde ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini vermektedir. 

Pırlantalar temizlik firması olarak her geçen gün temizlik hizmetlerimize yenilerini ekleyerek daha geniş temizlik hizmetlerimizle müşterilerimize hitap etmekteyiz. Çünkü müşterilerimize ne kadar çok faydalı olabilirsek firmamızda o kadar saygınlık kazanır.

Müşteri anlayışımız ve prensibimiz : 

Şirketimiz ve çalışanları olarak müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere daha ileri ki yıllar beraber olmayı hedefliyoruz. Şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla düşünerek şimdiye kadar hep en iyi temizlik hizmetlerini yaptık.

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Firmamızın ücretsiz keşif imkânından ve yılların birikimi olan tecrübesinden yararlanabilirsiniz. İş telefonlarımızdan 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için hemen arayın ve randevunuzu alın diğer temizlik şirketlerinden farkımızı görün…

Alo tel :  0232 346 41 07   Gsm :  0532 526 13 06

Urla temizlik şirketi

İzmir Urla fabrika temizlik şirketi

Urla temizlik şirketi

İzmir Urla Ofis temizlik şirketi