EV TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Ev temizliği firması :

Ev temizliği şirketi dolu ev, boş ev ve benzeri gibi temizlik hizmeti veren profesyonel bir temizlik şirketidir.

2008 yılında şirketimizi kurarken “temizlikte lider firma” sloğanıyla başlayıp bu günlere kadar getirdik. Gerekse yaptığımız işlerle, gerekse müşteri diyaloğlarımızla daha iyi işler yapacağımıza inanıyoruz. Bu inançla da daima başarıdan başarıya gitmekteyiz. Çünkü firmamız ve çalışan personellerle beraber 16 yıldan bu yana hep güzel işlere imza attık. Ve bizler sağ olduğumuz sürece de hizmetlerimiz devam edecektir.

Şirketimiz temizlik işlerini teknolojiye ve yeniliklere uyum sağlayarak daha da azimle çalışmaktadır. Bu azim de çalışan güler yüzlü ve uzman kadromuzun sayesinde olmuştur. Çünkü şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri müşteri memnuniyeti anlayışıyla temizlik hizmetlerini yapmaktadır.

Yapılan temizlikler sizlerin kontrolü sonucu şirket garantisi altında olmaktadır. Bu da sonradan şurası kalmış, burası olmamış gibi kelimelerle şirketimizi arayarak. Ne sizler rahatsız oluyorsunuz, Ne de biz şirket olarak rahatsız oluyoruz. Huzurlu ve sağlıklı yaşam mekanları işini iyi bilen bir temizlik firmasıyla olur.

Ev temizliği anlatım :

Çalışanlarımız temizlik konusunda uzman olup ev temizlikleri de şirketimizin hizmetleri arasındadır. Ev temizlik hizmetinde de 2 kişilik, 3 kişilik ve daha fazla ekiple de çalışılmaktadır.

Çünkü şirketimiz evin durumuna göre ekip ve ekipman kurup, ve istenilen temizliğin tamamı yaparak teslim eder. Onun içindir ki şirketimiz her yapılacak temizlik işi için en iyisini sarf etmektedir.

Çünkü şimdiye kadar yapılan temizliklerden hiç bir sıkıntı yaşamadan müşterilerimize müşteri ekleyerek yolumuza devam ettik. Ve bunları da bir müşteri bin müşteri anlayışıyla yaptık. Bu da şirketimizin daha uzun yıllar hizmetlerine devam etmesi demektir.

Şirket prensibi :

Müşterimiz temizlik yaptıracağı yerin detaylarını tam olarak verdiğin de. Şirketimizde en iyi ekip ve ekipmanları kuracaktır. Kurduğunda da sizlere en kaliteli hizmeti yapacaktır. Ama günümüzde ki fahiş fiyat artışlarından şirketimiz de nasibini almıştır. Fakat ona rağmen herkese ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak hizmet kalitesinde de hiç bir zaman taviz vermemiştir.

Öyleyse her zaman sizlere yapılan en iyi ve en kaliteli temizlik hizmeti bizim için bir onurdur. Hiç bir zaman da bu onuru, ne şirketimiz ne de çalışanlarımız olarak kaybetmeyeceğiz. Çünkü işimizi yaparken şirketin adına layık ve şirketin adına yakışır bir prensiple yıllardır hizmet vermekteyiz.

Şirketimizi öğrenmenin tek bir yolu vardır. Onu da bize temizlik işinizi vererek işimize, saygımızı ve çalışma adabını görebilirsiniz. Çünkü yaptığı işi severek ve itinalı şekilde yapan bir firmayız. Yani şirketimiz yapmış olduğu temizlik işleriyle diğer şirketlerden farklıdır. Çünkü işimiz bizim için birinci sıradadır.

İrtibata geçeceğiniz telefon numaraları aşağıda verilmiştir. 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Ev Temizliği şirketi

ev temizliği firması

Ev temizliği hizmeti