KOLTUK TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Ev de Koltuk temizliği şirketi :

Koltuk temizliği şirketi olarak koltuklarınızı yerinde temizlemek için gerekli ekip ve ekipmanlarla gelerek koltuklarınızı yıkayıp temizliyoruz.

Şirketimizin güler yüzlü ve uzman çalışanları tarafından. Evinize, işyerinize, ofisinize, fabrikanıza, anaokulunuza bankanıza ve benzeri olan yerlere gelerek koltuklarınızı ekipmanlarla gelerek yerinde yıkanır.

Şirketimiz de koltuklarınızın kumaşına göre deterjan seçilerek yıkanır. Çünkü bu işlem koltuğunuza hiç bir zarar vermez. Elemanlarımız profesyonel olup yıkama öncesi her hangi bir risk varsa bildirmekle yükümlüdür. Çünkü bunu yaparak sizi de bilgilendirmek zorundadır. Koltuklarınızın yıkama sonrası kuruma süresi yazın maksimum 4 ila 6 saat, kışın ise 6 ila 12 saattir.

Şirketimiz her nevi koltuk olursa olsun koltuğun cinsine göre malzemeler kullanarak. Yani sizlere daha iyi, daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Öyleyse siz değerli müşterilerimiz koltuklarınızı çekinmeden şirketimize emanet edebilirsiniz. Çünkü koltuklarınızın yıkaması şirket garantisi altındadır.

Şirketimizin müşteri dikkatine :

Koltuk yıkama işlemi buhar makinesi ile yapılmaz. Çünkü Buhar makinesi bir koltuk yıkama makinesi olmamakla beraber bu iş için dizayn edilmemiştir. Çünkü vermiş olduğu yüksek ısıdaki su buharı bazı naylon veya saten türü kumaşları veya işlemeleri eritmektedir. Sonrasında da büzüşüp özelliğini yitirmesine neden olmaktadır.

Bazı şirketler bunu engellemek için kullanılan aparatın ağzına havlu bez türü malzemeler koyup dereceyi düşürmeyi sağlamaktadır. Fakat koltuk yıkama işlemi istenilen sonucu vermemektedir. Şirketimizi aradığınızda koltuğun cinsini ve rengini detaylı bir şekilde verdiğinizde. Şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Müşteri anlayışı :

Şirketimizin koltuk yıkama konusunda tecrübe ve deneyiminden faydalanmak için bir kere ye mahsus arayarak deneyebilirsiniz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti şirketimiz için çok önemlidir. Şirketimiz her geçen gün artan fahiş fiyatlara rağmen herkesi aynı değerde tutarak her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Çünkü sizlerin referanslarını göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Şu ana kadar yaptığımız işlerden siz değerli müşterilerimiz hep teşekkürlerini ve saygınlığını kazandık. Müşterilerimiz de çevresine referans olarak şirketimizi ve çalışanlarını onurlandırdı. Çünkü Şirketimiz ve çalışanlarımız olarak sizlere daha kaliteli işler çıkartmaya ve sizlere layık olmaya çalışmaktayız.

Bizimle irtibata geçerek bu hizmetten faydalanın inanın ki hiç pişman olmayacaksınız. Şirketimizin irtibat telefonları aşağıdadır. 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm: 0532 526 13 06

Koltuk temizliği

Koltuk temizliği

Koltuk temizliği