AYVALIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ayvalık ta villa temizliği şirketi :

Pırlantalar temizlik şirketi Ayvalık temizlik şirketleri olarak her zaman her türlü temizlik hizmetlerini en iyi ekip ve uygun ekipmanlarla vermektedir.

Pırlantalar temizlik şirketi kurulduğundan bu yana çalışan personellerimizle beraber müşteri memnuniyeti başta olmak kaydıyla başka müşteri potansiyelini kazanmak amaçlı temizlik hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz şimdiye kadar yaptığı temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman taviz vermeden çalışmaya devam etmektedir.

Şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri ile beraber “Temizlikte Lider Firma” sloganıyla her zaman diğer temizlik şirketlerinden farklı olduk ve olmaya devam etmekteyiz.

Ayvalık temizlik şirketimizin verdiği hizmetler :

Pırlantalar temizlik Ayvalık ve çevresinde İşyeri, Fabrika, Villa, Otel, Butik Otel, Yangın sonrası, İnşaat sonrası ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimiz daima temizlik hizmetlerinin en iyisini, en iyi kadroyla yapmaya çaba göstermektedir. Herkese aynı özeni göstererek her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak devam etmektedir. 

Pırlantalar temizlik kurulduğundan bugüne güler yüzlü ve güvenilir personellerle çalışarak ve yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden taviz vermemiştir. Şirketimizi tercih etmeniz için telefonlarımızdan arayarak randevu alıp şirketimize temizlik hizmeti yaptırmanız gerekmektedir.

Şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri de temizlik yapılırken temizliğin hijyenik ve sağlıklı olmasına daima özen göstermiş ve halende özen göstermeye devam etmektedir. İşte bizim kazancımız bundan dolayıdır.

Şirketimizin prensibi ve anlayışı :

Müşterilerimiz velinimetimiz olarak ilk prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Şirketimiz kurulduğundan beri  prensip ve anlayışına sadık kalmıştır. Sizlere daha iyi bir hizmet vermek şirketimizin kalite standartlarını göstererek daha iyisini yapmaktır.

Siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti sunmak sizleri kazanmak ve daha başka müşterileri de kazanmaktır. Hep bu anlayışla hizmet vererek şimdiye kadar müşteri potansiyelimizi yükselterek daha da çok müşteri kitlesine ulaşmak. 

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği. takdirde şirketimizde en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi almak için şirketimiz telefonlarından arayınız.

Alo tel : 0232 346 41 07    Gsm : 0532 526 13 06
Ayvalık temizlik şirketi

Ayvalık ev temizlik şirketi

Ayvalık temizlik şirketi

Ayvalık villa temizlik şirketi