İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

hizmetlerimiz

İnşaat sonrası temizlik şirketi :

Temizlik şirketi olarak güler yüzlü personellerle ve geniş çaplı ekipmanla İzmir ve tamamına inşaat sonrası temizlikler yapılmaktadır.

Yani taşınma öncesi, sonrası, tadilat sonrası, inşaat sonrası boş dairelerin, işyerlerin, ofislerin, temizliğini kapsar. Bu temizlik işleri gibi her türlü temizlikleri sizlere en iyi ekip ve ekipmanla yapmaktadır.

Firmamız gelerek taşınma öncesi, sonrası, tadilat sonrası, inşaat sonrası boş dairelerin, işyerlerin, ofislerin komple temizliğini yapar. 

İnşaat sonrası temizlik anlatımı :

İnşaat olmuş bina temizliklerinde boya harç alçı kalıntıları en büyük problemdir. Yani ıslak zeminlerde (mermer fayans seramik) gibi alanları kazıma, kimyasallar ve fırça makinesi yardımıyla temizlerken. Ahşap alanlarda kazıma veya makine yardımı almaksızın yalnızca kimyasallar ile temizlenmektedir. Çünkü parke veya laminant zeminlerde makine kullanılmamaktadır. Yani (fırça makinesi) makine ıslak silim yaptığı için ahşap üzerinde zararlı olmaktadır. Ama derz kalıntıları fayans seramik aralarından fırça makinesi yardımıyla çok kolay çıkmaktadır.

Şirketimiz her geçen gün teknoloji’nin vermiş olduğu kolaylıklardan da daha iyi bir hizmet vermeyi hedefliyor. Öyleyse hedefimiz doğrultusunda daha fazla azim göstererek daha iyi yerlere gelerek. Yani şirketimizi de İzmir ve civarına adını duyurarak sektörün önde gelen şirketler arasında olmayı başardık .Ve bu başarıyı da daha ilelebet götürmeyi istiyoruz. Çünkü şirket olarak yaptığımız temizlik hizmetlerinden   hiçbir zaman taviz vermedik vermeyeceğiz. Çünkü yapılan temizlik hizmeti şirket garantisi altındadır. 

İnşaat sonrası temizlik anlayışı ve açıklaması :

Şirketimiz siz değerli müşterilere daha uzun yıllar inşaat sonrası temizlik hizmetleriniz de yardımcı olmaya devam edecektir. Çünkü şirket yetkilileri ve çalışanlarıyla şimdiye kadar yaptığımız inşaat sonrası temizlik işlerinin hep arkasında olduk. Tabiki de sizlerde yapılan işlerin kontrolünü yapmak şartıyla, Yani şu ana kadar yaptığımız işlerden müşterilerimizin hep teşekkürlerini ve saygınlığını kazandık. Bu saygınlığı da güler yüzlü personellerimize borçluyuz.

Şirketimizi arayıp gerekli bilgileri verdiğiniz de sizlere daha kaliteli, uygun fiyat seçenekleriyle yardımcı olunacaktır. Çünkü sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Öyleyse şirketimizin yıllarca birikmiş tecrübe ve deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Şirketimiz ve çalışanları müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak referanslarıyla bugünler kadar geldik. Daha da ileriye doğru gitmeyi istiyoruz ve gitmekteyiz. İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için Bizimle irtibata geçin…

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik