HİZMET BÖLGELERİMİZ

Hizmet bölgelerimiz :

Hizmet bölgelerimiz İzmir, İlçeleri ve her semtine temizlik hizmetleri sektörü ile ilgili nerelerde nasıl yaptığını belirtmektedir.

Pırlantalar temizlik şirketimiz güler yüzlü uzman ekip ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti sektöründe İzmir’in her bölgesine temizlik ekibi göndermektedir. Pırlantalar temizlik şirketimiz siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ettiğiniz sürece sizlere daha uzun yıllar temizlik hizmetlerimizi vermeye devam edeceğiz. 

Hizmet bölgelerimizin sınırları : 

Temizlik yaptığımız bölgelerimiz İzmir, İzmir’in ilçeleri ve her semtine pırlantalar temizlik olarak temizlik hizmetlerimizi sunduğumuzu siz değerli müşterilerimize sayfamızda anlatmaktayız. Hizmet bölgeleri sayfasında nerelere ve nasıl temizlik hizmetleri verdiğimizi anlatarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Şirketimiz 2008 yılından buyana temizlik hizmetleri sektöründe her zaman en iyisini yapmak üzere çalışanlarımızla beraber çaba gösterdik. Ayrıca diğer temizlik şirketlerinden farklı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Temizlik sektöründe şimdiye kadar yaptığı işlerin sizlerin kontrolü sonucunda hep arkasında olmuştur. Şirketimiz yetkilileri de temizlik hizmetleri işinde uzmanlaşmış olup temizlik konusunda çok titiz davranmaktadır. Bu titizlik sonucunda yapılan işlerde hep başarılı olmuştur.

Şirketimizin çalıştığı bölgeler :

Pırlantalar temizlik şirketimiz İzmir’in Bayraklı ilçesinde başlayarak İzmir’e bağlı kaç tane ilçe ve semti varsa her zaman en iyi ekip ve ekipmanla hizmet etmektedir. Şirketimiz güler yüzlü uzman personellerle çalışmaktadır. Ayrıca şirketimiz temizlik hizmetlerimizi gerektiği yerde Ege bölgesine’de vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerden şimdiye kadar hiç bir zaman müşterilerimizle sıkıntı yaşamamış. Üstelikte müşteri memnuniyetleri ve onların referanslarıyla şirketimiz başkalarına’da temizlik hizmeti vermektedir. 

Pırlantalar temizlik şirketimizi irtibat telefonlarından arayarak temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinde şirketimizde sizlere en iyi, en uygun ekip ve ekipmanları kurarak yardımcı olacaktır.

Şirketimizi aramanız için bir çok nedeniniz var bunlardan biri diğer şirketlerden farkımız işimizi severek yapmamız. İkincisi ise sizlere daha iyi, daha kaliteli ve daha uygun fiyat seçenekleri sunmak. Üçüncüsü ise herkese ve her bütçeye uygun fiyatlarımız ve sonuncusu ise işimizi şirket garantisi altında yapmaktır.

Şirketimiz telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet bölgelerimiz1

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet bölgelerimiz2