MAĞAZA TEMİZLİĞİ

Hizmetlerimiz

Mağaza temizlik şirketi :

Mağaza temizliği şirketi güler yüzlü uzman personellerle ve geniş çaplı ekipmanlarla sizlere temizlik hizmetlerini sunmaktadır.

Şirketimiz mağaza temizlikleri işinde de uzman olup sizlere daha özenli bir temizlik hizmeti yapmaktadır. Şirketimiz İzmir, İlçeleri ve her semtine temizlik hizmetlerini vermekten gurur duyar. Çünkü şirketimiz güvenilir uzman kadrosu ile yapılması istenilen temizlikleri yaparak sizlere huzurlu bir ortam sağlar.

Mağaza temizliği nedir :

Şirketimiz mağazaların inşaat sonrası, tadilat sonrası, yangın sonrası, su baskını gibi benzeri temizlik hizmetlerini de yapmaktadır.  Mağazalar insan topluluklarının bol olduğu yerlerdir. Yani şirketimiz ve personelleri bunları göz önünde bulundurarak, yapılan temizliğe daha çok özen gösterir.

Şirket yetkilileri ve çalışan personelleri olarak “temizlikte lider firma” sloganıyla yola çıktık. Ve bu yolda hiç durmadan devam edeceğiz. Çünkü siz değerli İzmirliler şirketimizi seçerek iyi bir seçim yapmış olacaksınız. Ve yapmış olduğunuz seçimden de hiç bir zaman pişman olmayacaksınız. Çünkü şirketimiz ve çalışanlarımızın her bakımdan diğer temizlik şirketlerinden farklıdır.

Şirketimizin açıklaması :   

Pırlantalar temizlik olarak hiç bir zaman yaptığı temizlik hizmetlerinden taviz vermedi ve vermeyecektir. Çünkü sizler var olduğunuz sürece bizlerde var olacağız. Yani hedefimiz şirketimizin bünyesini geliştirerek daha iyi yerlere gelmek ve şirketimizin adına layık olmaya çalışmak. Çünkü şirketimiz kurulduğundan bugüne hizmetlerini hep daha itinalı ve müşteri kazanmak amaçlı yapmıştır. Fakat şirketimiz yapılan temizlik hizmetleriyle hem müşteri memnuniyeti hem iyi diyaloglar kurmuştur. Ve sonucunda da başka müşterileri de kazanmıştır..

Sizler şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak yerin bilgilerini tam olarak eksiksiz bir şekilde verirseniz. Bizlerde sizlere en iyi ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacağız. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimiz telefonlarından 7/24 çekinmeden bilgi alarak randevu alabilirsiniz.

Biz pırlantalar temizlik olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. İrtibat telefonlarımız aşağıdadır…

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06