BUTİK OTEL TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Butik Otel temizlik şirketi :

Butik Otel temizlik şirketi olarak İzmir,İlçeleri ve her semtinde kaliteli uygun fiyatlarla temizlik hizmetleri devam etmektedir.

Şirketimiz güvenilir, güler yüzlü kadrosuyla ve ekipmanlarıyla gelerek istediğiniz bir temizliği yaparak sağlıklı ve huzurlu bir ortama kavuşturur.

Şirketimiz çalışanları temizlik hizmetlerini müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak en kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Butik Otel temizliği nasıl yapılır :

Butik otellerin sezon öncesi, sezon içi ve sonrası komple temizliklerini kapsar. Yani Şirketimiz Butik otellerin, İnşaat sonrası, Tadilat sonrası, Yangın sonrası ve benzeri temizlikleri de yapabilmektedir.

Kurulduğundan bugüne şirketimiz ve çalışan uzman personellerle temizlik hizmetleri sektöründe yaptığı işleri başarı ile bitirmiştir. Çünkü çalışanlarımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimiz başka müşterilerimize de referans olmuştur.

Butik Otel şirketi açıklaması :

Şirketimiz her geçen gün artan fahiş fiyatlara rağmen herkese ve her bütçeye uygun fiyatlar sunmaktadır.  Çünkü şirketimiz müşterilerimizi yaptığı temizliklerle ve iyi diyaloğlarla memnun ederek diğer şirketlerden farklı olmaktadır.

Ama sizler şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verirseniz. Yani şirketimizde sizlere en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Çünkü Hedefimiz sizlerle daha uzun yıllar temizlik hizmetlerimizi sunmaktır. Öyleyse Butik Otel temizliği yaptıracak olan müşterilerimiz öncelikle yaptığımız temizlik hizmetlerini sayfamıza girerek araştırın. Ve sonrasında bizimle iletişime geçerek en az 2 veya 3 gün öncesinden randevu alabilirsiniz.

O zaman şirketimizin ücretsiz keşif imkanlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.  Şirketimizi telefonla arayarak irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. İrtibata geçeceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır. 7/24 saat çekinmeden arayabilirsiniz. Bizler sizler için varız…

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0532 526 13 06

Otel-Butik Otel temizliği

Otel-Butik Otel temizliği

Otel-Butik Otel temizliği