BERGAMA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Bergama temizlik şirketi :

İzmir Bergama temizlik şirketi olarak güler yüzlü uzman personellerle ve geniş çaplı uygun ekipmanlarla en kaliteli temizlik hizmetlerini gururla sunar.

Şirket olarak daima işimizi sevdik ve yapılan işin kalitesinden taviz vermedik. Şirketimizi kurarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışacağımıza söz verdik. Çünkü müşterilerimize yapılan temizlik hizmetlerin de özen göstererek referansları da göz önünde bulundurduk. Şimdi ise müşteri potansiyelimiz ve müşteri kitlemizi yükselterek diğer şirketlerden farklı olmaya çalışmaktayız.

Şirketimizi siz değerli müşterilerimiz tercih ettiğiniz sürece şirketimizde sizlere en iyi temizlik hizmetlerini en iyi ekiple vermeye devam edecektir.

Verdiğimiz temizlik hizmetleri çeşitleri : 

Pırlantalar temizlik Bergama ve çevresinde uzman kadro ve geniş çaplı günümüze uygun ekipmanlarla en iyi, en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleriyle ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini hizmette sınır tanımaksızın sürdürmektedir.

Şirketimiz diğer şirketlerden farklı olarak kaliteli malzeme, kaliteli kimyasallar ve malzeme kısıtlaması olmadan çalışmaktadır. Yapılan her işin siz değerli müşterilere kontrolünü yaptıktan sonra teslim edilerek çıkılmaktadır.

Firma prensibi ve anlayışı :

Pırlantalar temizlik yetkilileri olarak ve çalışan güler yüzlü ve güvenilir personelleri olarak kurulduğundan bugüne yaptığı temizlik hizmetlerinden taviz vermemiş olup, yapılan temizlik hizmetlerinin arkasında olmuştur. Oda siz değerli müşterilerimizin yapılan işin kontrolünü yapmasıyla olmaktadır. 

Sizlere iyi bir temizlik hizmeti vermek için temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğiniz takdirde şirketimiz de temizlik hizmetin den taviz vermeden en kaliteli bir şekilde yapacaktır.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Hemen arayarak detaylı bilgi alın arkasından da randevunuzu alın ve farkı görün… Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06

Bergama temizlik şirketi

İzmir Bergama su deposu temizlik şirketi

Bergama temizlik şirketi

İzmir Bergama inşaat sonrası temizlik şirketi