FOÇA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Foça da temizlik şirketi :

İzmir Foça temizlik şirketi Foça ve tamamına geniş kapsamlı temizlik hizmetlerini güler yüzlü kadro ve ekipmanla itinalı bir şekilde vermektedir.

Şirketimiz kurulduğundan bu yana tam hızla çok kapsamlı temizlik hizmetleri ile güler yüzlü yetkililerimiz ve güler yüzlü çalışan personellerimizle hizmet vermektedir. Foça da bulunan genellikle villaların inşaat sonrası ve eşyalı villa olmak kaydıyla itina ve özenle yapmaktadır. Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

İzmir Foça temizlik şirketi Pırlantalar temizlik olarak her zaman işini en iyi, en kaliteli bir şekilde yaparak diğer temizlik şirketlerinden farklıdır. Şirketimiz hiç bir zaman malzeme kısıtlaması yapmadan en iyi malzemeyi göndererek müşteri kitlesi oluşturmaktadır.

İzmir Foça temizlik şirketi çalıştığı alanlar aşağıdadır :

Pırlantalar temizlik uzman kadro ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarla Foça ve çevresinde ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

İzmir Foça temizlik şirketi Foça bölgesinde de tanınarak yapılan temizlik hizmetlerinden memnun kalmıştır. Şirketimiz hep yapılan temizlik hizmetlerini başarı ile tamamlamıştır.

Şirket anlayışı ve prensibi :

Siz değerli müşterilerimiz şirketimizle çalışarak diğer temizlik şirketlerinden farkımızı görerek  başka müşterilere de referans olmaktadır. Şimdiye kadar şirketimiz hep bu şekilde çalışarak bu zamana kadar gelmiştir.

Hizmette sınır tanımaksızın 7/24 saat kesintisiz telefon numaralarımızdan destek alabilirsiniz. Yaptığımız temizlik hizmetlerinin sizlere bilgisini vererek sizleri de bilinçlendirmektedir. Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde sizlere uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden faydalanabilmek için şirketimizden randevu alarak çalışmalısınız. Bizimle aşağıda yazan telefonlarımızdan irtibata geçin, detaylı bilgi desteği alarak içiniz rahat bir şekilde çalışın.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Foça temizlik şirketi

Foça ev temizlik şirketi

Foça temizlik şirketi

Foça işyeri temizliği şirketi