KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Karşıyaka temizlik şirketi :

İzmir Pırlantalar temizlik şirketi Karşıyaka bölgesinde de geniş çaplı temizlik hizmetlerini en iyi, en uygun fiyatlarla vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz en iyi ekip ve geniş çaplı ekipmanla her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle temizlik hizmetlerini Karşıyaka bölgesine de vermektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için varız. Şirketimiz kurulduğunda yetkililerimiz ve çalışan uzman güler yüzlü personellerimiz ile beraber müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak bir müşteri bin müşteri diyerek çalıştık.

Şimdiye kadar da müşterilerimizle hem iyi diyaloglar kurarak hem de en iyi temizlik hizmetini yaparak daha çok müşteri kitlesi oluşturduk.

İzmir Karşıyaka temizlik şirketi vermiş olduğu hizmetleri :

Pırlantalar temizlik Karşıyaka ve çevresinde ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini uzman kadro ve geniş çaplı teknolojiye uygun ekipmanlarla sizleri daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortama kavuşturarak hizmette sınır tanımaksızın hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Şirketimiz her geçen gün müşterilerimize daha nasıl hizmetler yapabiliriz düşünçesiyle yeni temizlik hizmetlerini de hizmetleri arasına koymaktadır. Şirketimiz her zaman diğer şirketlerden farklı olmaya çalıştı ve oldu da. Çünkü yapılan hizmetler olsun müşteri diyalogları olsun hep ön plan da oldu. Müşteri potansiyelimizi yükselterek şimdiye kadar hep başarı ile geldik.

Şirketimizin müşteri anlayışı ve prensibi :

Pırlantalar temizlik kurulduğundan bugüne yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden  hiç bir zaman taviz vermemiştir. Siz değerli müşterilerimiz şirketimizi arayarak temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde şirketimizde  en iyi ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur anlayışıyla daima hep en iyisini yaptık. Şirketimizden detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Şirketimizle irtibata geçerek randevunuzu alın, farkı görün…

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06

Karşıyaka temizlik şirketi

Karşıyaka cam temizliği şirketi