HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz :

Şirketimizin web sayfasında hizmetler bölümü sayfasında yaptığımız temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Yani ev temizliği hizmetinden insan kaynakları işgücü temini hizmetine kadar her türlü temizlik hizmetleri mevcuttur. 

Çünkü yaptıracak olduğunuz temizlik hizmetlerini değerlendirdikten sonra şirketimizi en az bir gün önceden arayarak randevu verebilirsiniz. Şirketimiz ve çalışan uzman personelleri olarak yaptığımız işimizin sizlerin kontrolü sonucunda arkasında olarak çalışmaktayız.

Şirketimiz yetkilileri ve çalışanlarımız olarak yaptığımız temizlik hizmetlerinden müşterilerimizin memnuniyeti sonucu güzel işlere imzamızı attık. 

Diğer şirketlerden farkımız :

Şirketimizi 2008 yılında kurduk kurduğumuzdan bu yana En güzel ekip ve ekipmanlarla bugüne kadar geldik. Çünkü hedefimiz daha uzun yıllar şirketimizi daha iyi yerlere getirmekti. 

Şirketimiz çalışmış olduğu sektörde, diğer temizlik şirketlerinden farklı olmak için kaliteli, iyi bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz gerekse yapmış olduğu temizlik işlerinden, Gerekse kullanmış olduğu malzemelerden hiç bir zaman kaçmamıştır. Çünkü şirketimiz müşterilerimize kaliteden ödün vermeden temizlik hizmetlerini yapmaktadır. Bu da şirketimizi diğer şirketlerden daha ayrı kılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve deneyimimiz :

Şirketimiz şu ana kadar hiç bir zaman müşterilerimizle sıkıntı yaşamamıştır. Yani çalışanlarımız  müşterilerimizin her isteğini yerine getirip memnun ederek teşekkürlerle bulunduğu noktadan ayrılmıştır. Çünkü şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla müşteri potansiyelini güçlendirmiş ve güçlendirmeye devam etmektedir. 

Yani şirketimiz yapmış olduğu hizmetleri şirket garantisi altında yaparak müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Günümüzde fahiş fiyat artışlarından dolayı her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Şirketimiz telefonları 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Bizimle irtibat telefonlarımızdan İLETİŞİME geçebilirsiniz.