KLİNİK TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Klinik temizliği şirketi :

Klinik temizliği şirketi güler yüzlü personelleriyle ve geniş çaplı ekipmanları ile İzmir’in tamamına hizmet vermektedir.

Şirketimiz 2008 den beri müşteri memnuniyeti odaklı yapılan temizliklere de özen göstererek bu günlere gelmiştir. Müşterilerle çalışan personellerimiz iyi diyaloglar kurarak başka müşterileri de kazanmıştır. Çünkü diğer şirketlerden farkımız işimizi severek yapmak ve müşterilerimize iyi bir netice bırakmaktır.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne hiç bir zaman işinden taviz vermemiştir. Ve aynı tavırla devam etmektedir.

Klinik temizliğinde yapılanlar :

Klinik denince özellikle hijyenik ve dezenfektanın bol olduğu bir yerdir. Şirketimiz inşaat sonrası, tadilat sonrası, yangın sonrası klinik temizliği gibi hizmetleri de yapmaktadır. Çünkü klinikler insan topluluklarının bol olduğu yerlerdir. Yani bundan dolayı şirketimiz daha itinalı davranarak yaptığı temizlik işlerini daha hijyenik ortamlar yaratarak yapmaktadır.

Şirket yetkilileri ve çalışan personelleri ile yapmış olduğumuz kaç tane klinik temizliğinden başarı ile çıkmıştır. Öyleyse şirketimiz sizlere en iyi hizmetleri vermeye devam edecek. Çünkü sizler bizi tercih ettiğiniz sürede bizlerde  adımıza yakışır hizmetler sunacağız.

Klinik temizliği şirketi anlayışı :

Şirketimiz her geçen gün artan fahiş fiyatlardan nasibini almıştır. Ama ona rağmen müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunarak herkesi aynı anlayışla temizlik işleri yapmaktadır. Fakat şirketimizde şimdiye kadar yapılan temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman şikayet gelmemiş olması bizi başarıya doğru götürmektedir. 

Öyleyse şirketimizi araştırırken yaptığımız hizmetler ve referanslarımıza bakarak başka şirketlerle kıyaslayabilirsiniz. 

şirketimizi tercih ettiğinizde telefonlarımız 7/24. Bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz…

Alo tel : 0232 346 41 07 Gsm : 0532 526 13 06