ZEMİN CİLA VE TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Zemin cila ve temizliği şirketi :

Zemin cila ve temizliği şirketi olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine itinalı daha uygun fiyat seçenekleri sunarak yapmaktadır.

Zemin temizliği, işletmeniz ve yaşadığınız ortam hakkında ilk ve en önemli izlenimini yaratması açısından, gerekliliğinde ötesinde bir zorunluluktur. Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal Henkellever, Johnson diversey, Tahski ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garanti sözleşmeli yapılmaktadır.

Zemin cila ve temizliği nasıl yapılır :

M² olarak yapılan bu hizmet yüksek m² olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. Cila olarak iki çeşit cilalar vardır. Kristalize Cila ve Exspert Cila kullanılmaktadır. Kristalize Cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyen gibi zeminlere uygulanır. Ortalama ömrü evlerde 3 yıl, işyerlerin de 6 ay veya 1 yıldır. Kullanıma bağlı değişir.

Expert cila daha yumuşak marley, muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır. Uygulanışı; cila bezi veya benzeri malzeme ile uygulanır.Yeni inşa edilmiş binaların hemen hemen hepsinde, granit, mermer veya karo mermer özellikli zemin kaplayıcıları kullanılmaktadır. Bu zemin kaplayıcıları çok dekoratif olmakla beraber dezavantajlarını da beraberinde getirmektedir. Granit, kendinden parlaktır, mermer ise kristalize cila uygulanması ile parlayan bir taş çeşididir.

Ancak cilalamakla iş bitmez. Cilaya dayanıklılık sağlamak gerekmektedir. Cilalı yüzeye temizlik yapmak için, deterjan veya genel temizlik maddelerinin kullanılması, cilanın özelliğinin yitirilmesi ve parlaklığının kaybolmasına sebebiyet verecektir. Burada en önemli nokta, cilayı koruyarak temizlik yapmaktır. Kullanılacak temizlik kimyasalları, mermer temizlik ürünü veya cila koruyuculu temizlik kimyasallarıdır. Bu ürün temizlikte kullanılarak cilaya zarar vermeden uzun ömürlü olmasını sağlar. Son zamanlarda, yoğun hareketlerin olduğu yerlerde mineflo tarzı zemin kaplamaları kullanılmaktadır. Bu kaplama cinsi, en kolay temizlenen yer kaplamasıdır. Aşınmaya bağlı olarak belirli zamanlarda süt cila yapılarak daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Şirket anlayışı :

Her zaman işi uzman ellere ve profesyonel işini bilen kişilerden kaçmayın. İşte biz işimizi seviyoruz ve işimizi bilinçli bir şekilde yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için şirketimizi 7/24 saat kesintisiz irtibat telefonlarımızdan arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
Zemin cila ve temizliği

Zemin cila ve temizliği şirketi

Zemin cila ve temizliği

Zemin cila ve temizliği firması

Zemin cila ve temizliği

Zemin cila ve temizliği hizmeti