İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

hizmetlerimiz

İnşaat sonrası temizlik şirketi :

İnşaat sonrası temizlik şirketi olarak güler yüzlü personellerle ve geniş çaplı ekipmanla İzmir ve tamamına inşaat sonrası temizlikler yapılmaktadır.

İnşaat sonrası temizlikler taşınma öncesi, sonrası, tadilat sonrası, inşaat sonrası boş dairelerin, işyerlerin, ofislerin, fabrika idari binaların ve fabrikaların temizliğini kapsar.

Pırlantalar temizlik ekibi ve ekipmanlarla gelerek sizlere en iyi şekilde taşınma öncesi, sonrası, tadilat sonrası, inşaat sonrası boş dairelerin, işyerlerin, ofislerin, fabrika idari binaların ve fabrikaların komple temizliği yapılır.

İnşaat sonrası temizlik anlatımı :

İnşaat olmuş bina temizliklerinde boya harç alçı kalıntıları en büyük problemdir. Islak zeminlerde (karo mermer fayans seramik) gibi alanları kazıma, kimyasallar ve fırça makinesi yardımıyla temizlerken ahşap alanlarda kazıma veya makine yardımı almaksızın yalnızca kimyasallar ile temizlenmektedir. Parke veya laminant zeminlerde makine kullanılmamaktadır. (fırça makinesi) makine ıslak silim yaptığı için ahşap üzerinde zararlı olmaktadır. Derz kalıntıları fayans seramik aralarından fırça makinesi yardımıyla çok kolay çıkmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik işlerinde her geçen gün teknoloji’nin vermiş olduğu kolaylıklardan faydalanarak sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Şirketimiz İzmir,İlçeleri ve her semtine adını duyurarak sektöründe önde gelen şirketler arasında olarak inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz devam etmektedir.

inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde yaptığımız işlerden hiçbir zaman taviz vermedik, yapılan temizlik hizmeti şirket garantisi altındadır. Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yıllarca birikmiş deneyiminden faydalanabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik anlayışı ve açıklaması :

İnşaat sonrası temizlikler de Hedefimiz siz değerli müşterilere daha uzun yıllar inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizi sunmaya devam etmektir. Pırlantalar temizlik şirketi yetkilileri ve çalışanları olarak şimdiye kadar yaptığımız inşaat sonrası temizlik işlerinin hep arkasında olduk. Tabiki sizlerde yapılan işlerin kontrolünü yapmak şartıyla, Şu ana kadar yaptığımız işlerden müşterilerimizin hep teşekkürlerini ve  saygınlığını kazandık.

Şirketimiz ve çalışanları müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak müşterilerimizin referanslarıyla hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için Bizimle irtibata geçin…

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik şirketi

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik firması

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti