BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Bostanlı temizlik şirketi :

İzmir Pırlantalar temizlik şirketi Karşıyaka Bostanlı bölgesine de en iyi ekip ve ekipmanla geniş çaplı temizlik hizmetlerimizi uygun fiyatla vermektedir.

Şirketimiz Yıllardır yapmış olduğu temizlik hizmetleriyle daima en iyisini, en kalitelisini ve uygun fiyatlar sunarak siz müşterilerimize hitap etmektedir. Her müşteri şirketimiz için çok önemli olup adeta velinimetimizdir. Şirketimiz kurulduğundan bugüne İzmir’in her tarafına geniş çaplı temizlik hizmetlerini en iyi personel ve en iyi ekipmanla vermektedir.  Şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla çalışmaktadır.

İzmir Bostanlı temizlik şirketi yaptığı hizmetler :

Pırlantalar temizlik Bostanlı ve çevresinde uzman kadrosu ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarla ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, anaokulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama cila bakımı, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası halıfleks yıkama ve benzeri gibi temizlik hizmetlerinde en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize yakışır bir şekilde yapmaktadır.

Şirketimizin irtibat telefonlarından arayarak detaylı bilgi için 7/24 saat kesintisiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz şimdiye kadar müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışarak onların referansları da göz önünde bulundurarak yaptığı bütün temizlik hizmetlerinden başarı ile çıkmıştır.

Müşteri prensibi ve açıklaması : 

İzmir Bostanlı temizlik şirketi ve çalışanları olarak yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Şirketimiz her zaman en iyi ekip ve en geniş kapsamlı ekipmanla müşterilerimize temizlik hizmetleri vermektedir. Diğer temizlik şirketlerinden farkımız yapmış olduğumuz temizlik hizmetleri ve müşteri diyaloglarımız’dır. Şirketimizi seçtiğinize hiç pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Şirketimizin tecrübesi ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için irtibat telefonlarımızdan aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde sizlere en iyi şekilde yardımcı olunacaktır. Acele edin detaylı bilgi için hemen bizimle irtibata geçin ve randevunuzu alın, Çünkü bizimle çalışmayınca farkı anlayamazsınız.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06

Bostanlı temizlik şirketi

Bostanlı dış cephe temizliği şirketi

Bostanlı temizlik şirketi

Bostanlı ofis temizliği şirketi