KOLTUK TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Ev de Koltuk temizliği şirketi :

Koltuk temizliği şirketi olarak Koltuklarınızı yerinde temizlemek için gerekli ekip ve ekipmanlarla gelerek koltuklarınızı yıkayıp temizliyoruz.

Pırlantalar temizlik şirketi Güler yüzlü ve uzman çalışanları tarafından evinize, işyerinize, ofisinize, fabrikanıza, anaokulunuza bankanıza, kamuya ait yerinize ekipmanlarla gelerek yerinde yıkanır.

Koltuklarınız kumaşına göre deterjan seçilerek yıkanır. Bu işlem koltuğunuza hiç bir zarar vermez. Elemanlarımız profesyonel olup yıkama öncesi her hangi bir risk varsa bildirmekle yükümlüdür. Koltuklarınızın yıkama sonrası kuruma süresi yazın maksimum 4 ila 6 saat, kışın ise 6 ila 12 saattir.

Pırlantalar temizlik şirketimiz her nevi koltuk olursa olsun koltuğun cinsine göre malzemeler kullanarak sizlere daha iyi, daha kaliteli bir iş çıkartmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz koltuklarınızı çekinmeden şirketimize emanet edebilirsiniz.çünkü koltuklarınız şirket garantisi altındadır.

Şirketimizin müşteri dikkatine :

Koltuk yıkama işlemi buhar makinesi ile yapılmaz. Buhar makinesi bir koltuk yıkama makinesi olmadığı ve bu iş için dizayn edilmediği için vermiş olduğu yüksek ısıdaki su buharı bazı naylon veya saten türü kumaşları veya işlemeleri eritmekte büzüşüp özelliğini yitirmesine neden olmaktadır.

Bazı şirketler bunu engellemek için kullanılan aparatın ağız kısmına havlu bez türü yardımcı materyaller koyup dereceyi düşürmeyi sağlamaktadır. Fakat koltuk yıkama işlemi istenilen sonucu vermemektedir. Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan koltuğun cinsini ne rengini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Müşteri anlayışı :

Koltuk temizliği şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ve birikiminden faydalanarak siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam etmektedir. Herkesi aynı değerde tutarak her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak sizlerin referanslarını göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Şu ana kadar yaptığımız işlerden Siz değerli müşterilerimiz hep teşekkürlerini ve saygınlığını kazandık. Müşterilerimizde çevresine referans olarak şirketimizi ve çalışanlarını onurlandırdı. Şirketimiz ve çalışanlarımız olarak sizlere daha kaliteli işler çıkartmaya ve sizler layık olmaya devam etmektedir. Bizimle irtibata geçerek bu hizmetten faydalanın inanın ki hiç pişman olmayacaksınız.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm: 0532 526 13 06
Koltuk temizliği

Koltuk temizliği şirketi

Koltuk temizliği

Koltuk temizliği firması

Koltuk temizliği

Koltuk temizliği hizmeti