HALIFLEKS TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Halıfleks temizliği şirketi :

Halıfleks temizliği şirketi halıfleks temizliği işini temizlik yapılacak olan yere ekip ve ekipmanlarla gelerek yerinde halıfleks temizliği yapılır.

Halıfleks temizliği şirketimiz güvenilir, güler yüzlü uzman personellerle evinize, işyerinize, ofisinize, fabrikanıza, anaokulunuza, okulunuza, bankanıza, kamuya ait yerlerinize gelerek halıflekslerinizi temizleyip dezenfektan yapar. Sizleri sağlıklı ve huzurlu bir ortama kavuşturur.

Halıfleks nasıl temizlenir :

Halıfleks nasıl temizlenir ( duvardan duvara halı ) sökülmeden şirket çalışanlarımız makinelerimizi getirmek suretiyle halıflekslerinizi yerinde temizleme işlemidir. Makinelerimiz sanayi tipi olup fırçalama ve vakumlama olarak 2 parçadan oluşur. Halıfleksiniz deterjanlı su ile önce komple fırçalanır, daha sonra vakum makinesiyle temiz su verilerek durulanır ve halıfleksinizin üzerindeki su vakumlanır. Temizlik sonunda halıfleksiniz çok hafif nemli kalır ve maksimum kuruma süresi yazın 6 ila 12 saat, kışın ise 12 ila 24 saattir.

Temizlik esnasında halıfleks altındaki parke veya zemin sudan ayrıca nemden kesinlikle etkilenmez. Yapılan işlem halı yüzeyini etkiler. Pırlantalar temizlik halıflekslerinizi profesyonel personelleriyle ve ekipmanlarıyla işi profesyonelce şirket garantisi altında yaparak sizlerin hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlar. Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan Halıflekslerinizin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiğinde şirketimizde sizlere en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Halıfleks temizliği şirketi müşteri memnuniyeti :

Halıfleks temizliği müşteri memnuniyeti güler yüzlü personel ve geniş çaplı ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize kurulduğundan bu yana verdiği hizmetlerle hep teşekkür almıştır. Şimdiye kadar yaptığı halıfleks temizliğini de alnının akıyla çıkmıştır.

halıfleks temizliği işini müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak herkese ve her bütçeye uygun olarak fiyat seçenekleri sunmaktadır. Halıfleks temizliği hizmetini müşteri memnuniyeti başta olmak üzere işinin uzmanı şirketlere vererek rahatlığın ve huzurun keyfini çıkarın.

Yapılacak halıfleks temizliğinin metre karesini şirketimizi aradığınızda tam olarak verdiğiniz takdirde şirketimizde sizlere daha iyi, daha kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri sunarak yapmaktadır. Şirketimiz halıfleks temizliği konusunda da itinalı davranarak en iyi,en kaliteli hizmeti yapacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için pırlantalar temizlik şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. Halıfleksleriniz kirlendiğinde Şirket telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
Halıfleks temizliği

Halıfleks temizliği şirketi

Halıfleks temizliği

Halıfleks temizliği firması

Halıfleks temizliği

Halıfleks temizliği hizmeti