EV TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Detaylı ev temizliği şirketi :

Ev temizliği şirketi Pırlantalar temizlik firması, Dolu Ev, Kiracı çıkmış ev, temizlik hizmeti veren profesyonel şirket, uygun fiyatlarımızı değerlendiriniz.

Ev temizliği şirketi Pırlantalar temizlik şirketimiz 2008 yılında kurulduğundan buyana sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmuştur. Pırlantalar temizlik siz saygı değer halkımıza en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş olup bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Evlerin temizliğinde gözle görünen cam, çerçeve, odalarda bulunan dolap içi ve dışları, mutfak dolabı iç ve dışları, banyo ve lavabolar, kapılar, tuvaletler ve fayanslarınız veya seramikleriniz gibi benzeri yerlere iş ayrımı yapmaksızın yapılan A dan Z ye temizliği kapsar.

Ev temizliği hizmeti anlatımı :

İnşaat sonrası ev temizliği, Yangın sonrası ev temizliği,  Evlere su baskını temizliği, Evlerde loğar taşması temizliği, Kiracı çıkmış ev temizlikleri gibi temizlik hizmetlerini de Pırlantalar temizlik şirketimiz yapmaktadır. Her gün değişen teknolojiye uyum sağlayarak sizlere daha iyi bir hizmet vermeye devam etmektedir. 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Metrekaresi büyük olan yerler için ücretsiz keşiflerimizle hizmet etmekteyiz.

Sizlerin yapacağı sadece bir telefon ederek şirketimizden randevu alarak temizlik hizmeti istemenizdir. Yapılan temizlik hizmetleri şirket garantisi altında olup hiçbir zaman yapılan işlerden taviz vermedik.

Güler yüzlü personel ve profesyonel işinin uzmanı ekip ve geniş çaplı ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz. Şirketimizi ararken temizlik yapılacak olan evin bilgilerini tam detaylarıyla verirseniz şirketimizde size en kaliteli ve en uygun ekip ve ekipmanlarla gelerek sizlere iyi bir hizmet sunacaktır.

 Ev temizliği Şirketi prensibi :

Şirketimiz temizlik hizmetleri işinde her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle, Temizlikte kullanılacağı deterjanları çeşitleriyle ve kullanılacağı malzemeleri çeşitleriyle olmak üzere evi durumuna veya temizlik yapılacak olan yerin durumuna göre ekip ve ekipman kurarak, Yemekli,Yemeksiz diye seçenekleriyle herkese uygun bütçeyle temizlik hizmeti vermektedir.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Düzgün, dürüst helal para kazanmayı kendine prensip edinmiş olmaktan gurur duyarız. Diğer şirketlerden farkımız yaptığımız temizlik hizmetlerimiz bizimle irtibata geçin..

Detaylı bilgi almak için Şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. İrtibata geçeceğiniz telefon numaraları aşağıda verilmiştir.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
Ev Temizliği şirketi

Ev temizliği şirketi

ev temizliği firması

Ev temizliği firması

Ev temizliği hizmeti

Ev temizliği hizmeti