ANAOKULU TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Anaokulu temizliği şirketi :

Anaokulu temizliği şirketi anaokulların genel temizlik hizmetlerini uzman ekip ve ekipmanlarla itinalı en iyi ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Anaokulu temizliği şirketi Anaokuluna temizlik mi gerekiyor, o zaman pırlantalar temizlikle irtibata geçin istediğiniz temizliği ve hijyeni elde edin. Anaokulların inşaat sonrası, tadilat sonrası, yangın sonrası, su baskını, su deposu, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, zemin yıkama cila bakımı gibi temizlik hizmetlerini de yapmaktadır.

Anaokulu temizliğinde yapılması gerekenler :

Ana okulunda öncelikle çocuklarımızın sağlığı bizler için çok önemlidir, çocuklarımızın ellerinin temas ettiği ve kullanmış olduğu oyuncakların itinalı bir şekilde temizlenerek hijyenik bir hale getirilme işidir. yaz tatilinde yapılması gereken temizliği pırlantalar temizlik profesyonel işinin uzmanı güler yüzlü personeller ve geniş çaplı ekipman parkuruyla gelerek istediğiniz şekilde bir temizlik ve hijyenik hale getirmektedir.

Anaokulu temizliği şirketi önerisi :

Pırlantalar temizlik yapmış olduğu temizlik hizmetlerini iş bitmeye yakın sizlerin onayına sunarak sizin onayınız dan geçtikten sonra işimizi teslim ederek çıkar. Bu şekilde yapılan işlerin şirketimiz ve çalışanları olarak arkasında durmaktayız.  Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır.

Siz değerli müşterilerimize uzun yılların vermiş olduğu deneyimle daha  kaliteli herkese ve her bütçeye uygun fiyatlar sunarak. İyi bir hizmet için ona göre ekip ve kullanacağı malzemeleri ayarlayarak sektöründe iyi işler çıkarmıştır. Kurulduğundan bugüne kadar yaptığı işlerle müşterilerimizden hem şirketimiz hem de çalışanlarımız hep teşekkürler almıştır. Ve şirketimiz müşterilerimizin saygınlığını kazanmıştır.

Anaokulu temizliği şirketimizin siz değerli müşterilerimizden istediği tek şey temizlik yapılacak olan anaokulunun detaylarını tam olarak anlatıldığında daha iyi yardımcı olunacaktır. Karşılıklı dayanışmayla şirketimiz sizlere da iyi ve kaliteli iş çıkaracaktır. Siz değerli müşterilerimizin referansları bizim için değerlidir. Şirketimiz telefonları 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Şirketimiz telefonlarından bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir en erken 1 gün önceden randevu alarak bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
Anaokulu temizliği

Anaokulu temizliği şirketi

Anaokulu temizliği

Anaokulu temizliği firması

Anaokulu temizliği

Anaokulu temizliği hizmeti