SON YAPTIĞIMIZ İŞLER

Son yaptığımız işler

Cam temizliği

En son yaptığımız işler : 

Son yaptığımız işler sayfasında en son temizlik hizmeti yaptığımız firma ve işyerlerinin adları ve loğolarını referans olması kaydıyla koyduğumuz yerdir.

Pırlantalar temizlik şirketimizi kurarken çok amaçlı temizlik hizmetlerine hitap edeceğimizi göz önüne alarak ve çalışan personellerle beraber bir karara vararak şirketimizi hizmete açtık. Şirketimiz 2008 yılından bu yana güler yüzlü uzman ekip ve geniş çaplı ekipmanlarla sınır tanımadan siz değerli müşterilerimize kesintisiz çok güzel hizmetler verdik.

Müşterilerimiz memnuniyeti sonucunda yaptığımız temizlik hizmetlerini başkalarına da referans olmuştur. Şirketimiz firmalara, İşyerlerine ve firmalara ait evlere ve buna benzer her türlü temizlik hizmetlerini yaparak müşteri kitlesini çoğaltmıştır.

Temizlik hizmetlerimiz şirketimizin kalite standartları içerisinde yapılmaktadır. Yapılan temizlik hizmetleri de şirketimize referans olarak geri dönmektedir. 

Şirketimizde yaptığımız işler :

Pırlantalar temizlik şirketimiz aşağıdaki bölümde görüldüğü gibi firmaların, İşyerlerin, firmalara ait evlerin temizliğini ve buna benzer referanslarımız sayfasında da yaptığımız temizlik işleri de bulunmaktadır. 

Pırlantalar temizlik şirketimiz her türlü temizlik hizmetlerini siz değerli müşterilerimize vermektedir. Şirketimiz çalışanları güler yüzlü ve uzman işinin ehli olan personellerle çalışarak müşterilerle iyi bir diyalog sağlamak kaydıyla başka müşterilere de temizlik işlerini yapmaktadır.

Müşterilerimizin sağlığı Şirketimiz için önemli olup sizlere daha hijyenik,  daha huzurlu yaşam ortamları sağlamaktadır. Uzun yıllar da sizlere temizlik hizmetlerimizi sunmaya devam edecektir.

Son yapılan işlerin açıklaması :

Pırlantalar temizlik şirketi yetkilileri ve çalışan güler yüzlü kadrosuyla ve geniş kapsamlı ekipmanları şirketimize ait olmak üzere fazlasıyla kısıtlamadan vermektedir. Diğer şirketlerden farkımız yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerimizdir. 

Şirketimizi referanslarımız ve son yaptığımız işler sayfasından kontrol edebilirsiniz. Pırlantalar temizlik şirketimizi yapılan temizlik hizmetlerinden iyice araştırabilirsiniz. Telefonlarımızdan 7/24 saat kesintisiz arayarak temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde şirketimizde size ona göre ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır.

Pırlantalar temizlik şirketi olarak her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Pırlantalar temizlik şirketimiz telefonlarından arayarak kendinizi güvende hissedin. Şirketimizden randevu almak için telefonlarımızdan irtibata geçerek rahat edin. Bizler sizler için varız.