SON YAPTIĞIMIZ İŞLER

Son yaptığımız işler

Cam temizliği

En son yaptığımız işler : 

Son yaptığımız işler sayfasında yapılan temizlik hizmetlerini referans olarak kullanılacak firmaların adlarını ve logolarını göstermektedir.

Pırlantalar temizlik şirketimizi kurduktan sonra her türlü temizlik hizmetlerini en iyi,en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Şirketimiz 2008 yılından bu yana güler yüzlü ekip ve ekipmanlarla müşterilerimize çok güzel hizmetler vermeye devam etmektedir.

Firmamız  ve çalışanları çok amaçlı temizlik hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde vermeyi kendimize hedef bildik. Şirketimiz ve çalışan personellerle beraber temizlik hizmetlerini en kaliteli ve uygun fiyat sunarak yapmaktadır. 

Müşterilerimiz memnuniyet sonucunda yaptığımız temizlik hizmetlerini başka müşterilere de  referans olmaktadır. Şirketimiz İşyerlerine ve firmalara ait evlere ve buna benzer her türlü temizlik hizmetlerini güler yüzlü personellerle yaparak müşteri kitlesini çoğaltmaktadır.

Şirketimiz her zaman temizlik hizmetlerinde en iyi,en kaliteli ve en uygun fiyat seçeneklerini müşterilerimize sunmaktadır.Temizlik hizmetlerimiz şirketimizin kalite standartları içerisinde yapılmaktadır.

Yapılan temizlik hizmetleri de şirketimize referans olarak geri dönerek daha iyi yerlere gelmesini sağlamaktadır.

Şirketimizde yaptığımız işler :

Temizlik şirketimiz aşağıdaki bölümde görüldüğü gibi Okulların, fabrikaların, İşyerlerin, İşyerlerine ait evlerin, villaların, su deposu temizlikleri, havuz temizlikleri ve buna benzer temizlikleri de yapmaktadır.

Yaptığımız temizlik hizmetlerimizi müşterilerimizin rızasına alarak web sayfamızın referanslar bölümünde sergilemekteyiz. Pırlantalar temizlik şirketimiz her türlü temizlik hizmetlerini siz değerli müşterilerimize 7/24 saat kesintisiz vermektedir.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir. Güler yüzlü, uzman personellerimiz müşterilerle iyi bir diyalog sağlamak kaydıyla başka müşterilere de temizlik hizmetleri vermektedir.

Verilen temizlik hizmetleri her zaman bizleri diğer temizlik şirketlerinden farklı kılmıştır. sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Şirketimiz ve çalışan personellerle beraber “Temizlikte lider firma” sloğanıyla yola çıkarak bu günlere gelmiştir. Daha uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizim için bir onurdur 

Müşterilerimizin sağlığı şirketimiz için önemli olup sizlere daha hijyenik, daha huzurlu yaşam ortamları sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz olduğu sürece pırlantalar temizlik şirketimiz de sizlere daha Uzun yıllar temizlik hizmetlerimizi sunmaya devam edecektir.

Şirketimiz her geçen gün bünyesini geliştirerek sizlere daha iyi bir temizlik hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şirket olarak bir müşteri bin müşteri anlayışıyla yapılan temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Siz değerli müşterilerimizden tek isteğimiz diğer müşterilere referans olmalarıdır. 

Son yapılan işlerin açıklaması :

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan kadrosu ve geniş kapsamlı ekipmanları ile temizlik hizmetlerini kesintisiz vermektedir. Diğer şirketlerden farkımız yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerimizdir. 

Şirketimizi referanslarımız ve son yaptığımız işler sayfasından bakarak kontrol edebilirsiniz. Temizlik şirketimizi yapılan temizlik hizmetlerinden iyice araştırabilirsiniz. Telefonlarımızdan 7/24 saat kesintisiz arayabilirsiniz.

Temizlik yapılacak olan yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde şirketimizde size en iyi ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Şirketimizi tercih ettiğiniz sürece sizlere en iyi, en kaliteli temizlik hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Pırlantalar temizlik şirketi olarak her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz telefonlarından 7/24  arayarak detaylı bilgi edinerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Şirketimizden randevu almak için telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Bizler sizler için varız, sizler var olduğunuz sürece….