RESTAURANT VE MUTFAK TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Restaurant ve mutfak temizliği şirketi :

Restaurant ve mutfak temizliği Pırlantalar temizlik şirketi olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine itinalı uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

Restaurant ve mutfaklarınızın yangın sonrası, inşaat sonrası, tadilat sonrası, su baskını, loğar taşması, su deposu, çalışan Restaurant ve mutfakların genel temizliği için Pırlantalar temizlik hizmetinizdedir.

Restaurant ve mutfak temizliği nasıl yapılır :

Restaurant ve mutfaklarımız Gıdayla ilgili olan yerlerdir. Bu da sağlığımızla ilgili olduğundan temiz ve hijyenik olması gerekiyor. Şirketimiz uzman güler yüzlü ekip ve ekipmanlarıyla gelerek restaurant ve mutfak temizliklerinde de profesyonelce işini bilinçli bir şekilde yapmaktadır. Şirketimiz restaurant ve mutfaklarımızda yani bulunduğunuz ortamı temiz ve hijyenik bir duruma getirerek sizleri daha huzurlu mekanlarda yemek yeme zevkine kavuşturur.

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan personelleri ile beraber “Temizlikte lider firma” sloganıyla yola çıkmış ve çıktığı bu yolda yapmış olduğu temizlik işlerinden hep başarılı olmuştur. Temizlik hizmetleri sektöründe tam 12 yıldır temizlik hizmetleri yaparak bu günlere gelmiştir.

Şirket anlayışı ve açıklaması :

Pırlantalar temizlik yapmış olduğu temizliklerle siz değerli müşterilerimizin güveniyle, memnuniyetiyle saygınlık kazanmaktadır. Sizlerin vermiş olduğu bu güçle her gün bünyesini genişleterek büyümektedir. Sizlerin referansı başta olmak ilkesiyle daha uzun yıllar sizlere kaliteli, en iyi, en uygun fiyatlarıyla hizmetlerimiz devam edecektir.

Şirketimizin yetkilileri ve çalışan güler yüzlü personellerimizle siz değerli müşterilerimize iyi diyaloglar kurarak ve yaptığı temizlik işleriyle de sizlerin referanslarıyla başka müşterilerde kazanmaktadır. Şirketimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz keşif imkânları sunmaktadır. Şirketimizin yılların vermiş olduğu deneyiminden siz değerli müşterilerimizde yararlanabilirsiniz.

Pırlantalar temizlik şirket telefonlarımız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Temizlik yaptıracağınız yerin detaylarını tam olarak verdiğinizde şirketimizde sizlere daha iyi, daha kaliteli ekip ve ekipmanlarla yardımcı olacaktır. Sizlerle daha uzun yıllar beraber olmak dileğiyle hoşçakalın. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimiz telefonlarından irtibata geçebilirsiniz..

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Restaurant ve mutfak temizliği

Restaurant ve mutfak temizliği şirketi

Restaurant ve mutfak temizliği

Restaurant ve mutfak temizliği firması

Restaurant ve mutfak temizliği

Restaurant ve mutfak temizliği hizmeti