OTEL-BUTİK OTEL TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Butik Otel temizliği şirketi :

Butik Otel temizliği şirketi Pırlantalar temizlik olarak İzmir,İlçeleri ve her semtinde kaliteli uygun fiyatlarla temizlik hizmetleri devam etmektedir. Pırlantalar temizlik şirketimiz güvenilir, güler yüzlü uzman kadrosuyla ve ekipmanlarıyla gelerek istediğiniz bir şekilde temizlik yaparak ortamı hijyenik, sağlıklı ve huzurlu bir şekle kavuşturur.

Pırlantalar temizlik şirketimiz ve çalışanlarımız olarak temizlik hizmetlerini müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak en iyi ve en kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Butik Otel temizliği nasıl yapılır :

Pırlantalar temizlik şirketimiz Otellerin, Butik otellerin sezon öncesi, sezon içi ve sonrası komple temizliklerini kapsar. Pırlantalar temizlik Otellerin, Butik otellerin, İnşaat sonrası, Tadilat sonrası, Yangın sonrası, Su baskını, Koltuk temizliği, Halıfleks temizliği, Su deposu, Zemin temizliği ve cila, Havuz ve Dış cephe temizlikleri de yapabilmektedir.

Şirketimiz kurulduğundan bugüne yetkililerimiz ve çalışan güler yüzlü uzman personellerle temizlik hizmetleri sektöründe yaptığı işleri başarı ile bitirmiştir. Çalışan personellerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimizle iyi bir diyalog sağlayarak başka müşterilerimize de referans olmuştur.

Butik Otel temizliği şirketi açıklaması :

Pırlantalar temizlik şirketimiz siz değerli müşterilerimize temizlik hizmetlerini en iyi bir şekilde yapmaktadır. Şirketimiz herkese ve her bütçeye uygun fiyatlarla hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimizi irtibat telefonlarından 7/24 saat kesintisiz arayabilirsiniz.

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimiz şimdiye kadar yaptığı temizlik hizmetlerimizden siz değerli müşterilerimize iyi bir netice bırakarak diğer şirketlerden farklı olmaktayız.

Şirketimizin ücretsiz keşif imkanlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Hedefimiz sizlerle daha uzun yıllar temizlik hizmetlerimizi sunmaktır. Pırlantalar temizliği telefonla arayarak irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Otel-Butik Otel temizliği yaptıracak olan müşterilerimiz öncelikle yaptığımız temizlik hizmetlerini sayfamıza girerek araştırıp ve sonrasında bizimle iletişime geçerek en az bir gün öncesinden randevu alabilirsiniz. Bizler sizler için varız…

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0532 526 13 06
Otel-Butik Otel temizliği

Butik Otel temizliği şirketi

Otel-Butik Otel temizliği

Butik Otel temizliği firması

Otel-Butik Otel temizliği

Butik Otel temizliği hizmeti