OKUL TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Okul temizliği şirketi :

Okul temizliği Pırlantalar temizlik şirketi olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

Pırlantalar temizlik şirketi güvenilir, güler yüzlü uzman kadrosuyla ve kullanacağı malzemeleri de getirerek Okulların temizliği ile ilgili yapılması gereken işlerin tamamını yaparak istediğiniz temizliği ve hijyeni elde edersiniz.

Okul temizliği nasıl yapılır :

Okullarımızda sömestri tatili ve yaz tatili diye 2’ye ayrılır. Okullarımızın temizlikleri bu iki tatil arasında yapılması gereken temizliği pırlantalar temizlik  şirketi profesyonel güler yüzlü ekip ve geniş kapsamlı ekipmanlarıyla gelerek istediğiniz şekilde bir temizlik ve huzurlu hale getirmektedir.

Şirketimiz okulların inşaat sonrası, tadilat sonrası, yangın sonrası, su baskını, su deposu, koltuk yıkama, zemin yıkama ve cila bakımı gibi temizlik hizmetlerini de yapmaktadır. Okul temizliği işi pırlantalar temizlik yetkililerin ve çalışanların daha özen gösterdiği temizlik hizmetlerinden biridir.

Okul temizliğin de Şirket politikası nedir :

Pırlantalar temizlik her zaman müşteri memnuniyetini birinci planda tutmuştur ve öyle de devam edecektir. Sizlerin referansı şirketimizin daha büyük temizlik hizmetlerine imza atması demektir. Hedefimiz bünyemizi büyüterek daha iyi yerlere gelerek daha iyi, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarımızla hizmetlerimizi sunmaktır.

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan güler yüzlü personellerle Sektöre girdiğinde “Temizlikte Lider Firma” sloğanıyla başlamış ve bu amaçla devam etmektedir. Şirketimiz yaptığı temizlik hizmetlerinden çalışan güler yüzlü personellerimizin de müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak müşterilerimizi şirketimize geri kazandırmıştır. Ayrıca temizlik yaptığımız müşterilerimizin referansları sayesinde başka müşterilerde kazandık.

Şirketimiz kurulduğundan bugüne İzmir’in her çevresine iyi işler yaparak diğer temizlik şirketlerinde farklı olmaya çalışmıştır. Hedefimiz diğer temizlik şirketlerinden farklı olarak daha iyi yerlere gelmiştir. Siz değerli müşterilerimiz temizlik yaptıracağınız yerin bilgilerini şirketimize detaylı bir şekilde tam olarak verirseniz şirketimizde size ona göre yardımcı olacaktır. Pırlantalar temizlik şirketimizin telefonları 7/24 saat kesintisiz hizmet vererek istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimizin 12 yıllık deneyiminden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşiflerimiz vardır. Bizimle irtibata geçin karlı çıkın.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
Okul temizliği

Okul temizliği şirketi

Okul temizliği

Okul temizliği firması

Okul temizliği

Okul temizliği hizmeti