İŞYERİ VE OFİS TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

İşyeri ve ofis temizliği şirketi :

İşyeri ve Ofis temizliği şirketi Pırlantalar temizlik olarak İzmir, İlçeleri ve her semtine 7/24 saat kesintisiz sunmaktadır.

İşyerinizin veya Ofisinizin temizlik ihtiyacımı var. Pırlantalar temizlik şirketi gelerek Camlar,masalar,bilgisayarlarınız, mutfak ve banyoların hijyenik bir konuma getirilmesidir. Pırlantalar Temizlik olarak çalıştığınız ortamı en iyi,en kaliteli bir şekilde temizleyerek hijyenik ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamayı kendimize görev ve arz biliyoruz.

İşyerinizin ve ofisinizin inşaat sonrası, tadilat sonrası, yangın sonrası, su baskını, koltuk yıkama, su deposu ve halıfleks yıkama genel temizliklerini de şirketimiz gelerek sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır. Bunların haricinde yalnızca cam temizliği olabildiği gibi genel bir temizlikte yapılabilmektedir.

İş hanlarının ve pasajların yani toplu kullanım alanlarının Şirketimiz tarafından genel temizliği yapılmaktadır. Pırlantalar temizlik yapılan temizliğin garantisini vermektedir.

İşyeri ve ofisin detayları :

Sadece sizlerden istenen şirketimizden randevu alırken temizlik yapılacak olan İşyeri veya ofisinizin detaylarının tam olarak bizlere anlatılmasıdır. Temizlik yapılacak olan yerin detayları tam olarak anlatıldığında sizlere daha kaliteli daha iyi bir hizmet sunulacaktır.

Şirketimiz daha kaliteli daha uygun fiyat seçenekleriyle ve güler yüzlü uzman kadrosuyla temizlik hizmetleriyle diğer şirketlerden açık ara yürümektedir. Şirketimiz metre karesi yüksek olan İşyerileriniz ve ofisleriniz için sizlere ücretsiz keşif sunmaktadır.

İşyeri ve ofisinizde hijyenik ortam nedir : 

İşyeri ve Ofis temizliği şirketi Pırlantalar temizlik temizlik sektöründe 12 yıllık deneyimiyle yaptığı temizliklerle hijyenik sağlıklı yaşam ortamları yaratarak müşterileriyle iyi bir diyaloğ kurarak müşterilerinin referanslarıyla hizmetlerimize 7/24 saat kesintisiz devam etmektedir.

Temizlik hizmeti işinizi güvenilir işinin uzmanı kişilere bırakarak rahat bir nefes alın. İşyeri ve ofis temizliği işini şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleriyle beraber el birliğiyle müşteri memnuniyeti başta olmak üzere kullandığımız malzemelerde günümüze uygun ve uyumlu olmak şartı ile göz önünde bulundurarak daha sağlıklı ortamlar yapmaktayız.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonlarımızdan irtibata geçebilirsiniz… Acele edin.

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06
İşyeri ve Ofis temizliği

İşyeri ve Ofis temizlik Şirketi

İşyeri ve Ofis temizliği

İşyeri ve Ofis temizlik firması

İşyeri ve ofis temizliği

İşyeri ve ofis temizlik hizmeti