HASTANE TEMİZLİĞİ

hizmetlerimiz

Hastane temizliği şirketi :

Hastane temizliği şirketi Pırlantalar temizlik çalışan güler yüzlü personelleriyle ve geniş çaplı ekipmanları ile İzmir’in tamamına hizmet vermektedir.

Pırlantalar temizlik güler yüzlü uzman personellerle sizlere en iyi, en kaliteli, en uygun fiyatlar sunarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Pırlantalar temizlik kurulduğu günden bugüne hiç bir zaman işinden taviz vermemiş olup sizlerin referanslarını göz önünde olmak ilkesiyle yürüyerek işlerini genişleterek büyümektedir.

Hastane temizliğinde yapılanlar :

Hastane ve klinik denince özellikle hijyenik ve dezenfektanın bol olduğu bir yerdir. Hastane ve kliniklerde bulunan İdari bina, odalar, hasta odaları, laboratuvar, doktor odaları, ameliyathaneler, wc’ ler, koridorlar ve merdivenler temizlenerek hijyenik bir duruma getirilir.

Şirketimiz inşaat sonrası hastane, tadilat sonrası hastane, yangın sonrası hastane, Hastane su deposu temizliği gibi temizlik hizmetlerini de yapmaktadır. Hastaneler insan topluluklarının bol olduğu yerlerdir. Bundan dolayı şirketimiz daha itinalı davranarak yaptığı temizlik işlerini daha hijyenik, daha sağlıklı ve daha huzurlu ortamlar yaratarak yapmaktadır.

Hastane temizliği şirketi anlayışı :

Hastane temizliği işini şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri ile yapmış olduğumuz kaç tane hastane temizliğinden başarı ile çıkmıştır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak daha iyi, daha kaliteli ve itinalı davranarak temizlik hizmetlerini yapmaktadır.

Pırlantalar temizlik şirketimiz kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyeti başta olmak üzere yapılan temizliklere de özen göstererek bu günlere gelmiştir. Siz değerli müşterilerimizle de gerek yetkililerimiz, gerek çalışanlarımız iyi diyaloglar kurarak başka müşteriler kazanmıştır. Diğer şirketlerden farkımız işimizi severek yapmak ve müşterilerimizle iyi bir netice bırakmaktır. Biz pırlantalar temizlik olarak şimdiye kadar yapılan temizlik hizmetlerimizden hiç bir zaman şikayet gelmemiş olması bizi başarıya doğru götürmektedir.

hastane temizliği şirketimizi araştırırken yaptığımız hizmetler ve referanslarımıza bakabilirsiniz. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânları ile ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Pırlantalar temizliği şirketimizi tercih ettiğinizde telefonlarımız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz…

Alo tel : 0232 346 41 07  Gsm : 0532 526 13 06

Hastane temizliği

Hastane temizliği şirketi

Hastane temizliği

Hastane temizliği firması

Hastane temizliği

Hastane temizliği hizmeti