HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz :

Şirketimizin hizmetlerimiz sayfasında yaptığımız temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Ev temizliği hizmetinden insan kaynakları işgücü temini hizmetine kadar her türlü temizlik hizmetleri mevcuttur. Müşterilerimiz olarak sayfamıza girdiğinizde hangi temizlik hizmetini yaptırmak istiyorsanız ona göre şirketimizi arayarak talep edebilirsiniz.

temizlik yaptıracağınız işlerin hangi temizlikle ilgili ise o sayfayı inceleyerek yaptıracak olduğumuz temizlik hizmetlerimizi değerlendirdikten sonra şirketimize en az bir gün önceden arayarak randevu verebilirsiniz.

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan güler yüzlü uzman personelleri olarak her zaman yaptığımız işimizin kontrolü sonucunda işlerimizin arkasında olarak çalışmaktayız.

Pırlantalar temizlik şirketimiz ve çalışanlarımız olarak yaptığımız temizlik hizmetlerinden müşterilerimizin memnuniyeti sonucu hep daha güzel işlere imza attık. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız telefonlarımızdan irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Diğer şirketlerden farkımız :

Pırlantalar temizlik şirketimizi 2008 yılında kurduk kurduğumuzdan bugüne kadar en iyi hizmeti, En güzel ekip ve ekipmanlarla yaparak bugüne kadar geldik. Hedefimiz daha uzun yıllar şirketimizi daha iyi yerlere getirmektir. Şirketimiz sizlere daha iyi, daha kaliteli bir hizmet sunmak için 7/24 saat İzmir, İlçeleri ve her semtine kesintisiz sürdürmektedir. 

Pırlantalar temizlik şirketi yetkilileri ve çalışan güler yüzlü uzman personelleri olarak çalışmış olduğu sektörde diğer temizlik şirketlerinden farklı olmak için daima kaliteli, İyi bir hizmet sunmaktadır. 

Gerekse yapmış olduğu temizlik işlerinden Gerekse kullanmış olduğu malzemelerden hiç bir zaman kaçmamış ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle kaliteden ödün vermeden yapmıştır. Bu da şirketimiz olarak diğer firmalardan bir adım önde olmuştur.

Hizmetlerimiz ve deneyimimiz :

Pırlantalar temizlik olarak 12 yıldır temizlik hizmetleri sektöründe iş yapmaktayız. Şu ana kadar hiç bir zaman müşterilerimizle sıkıntı yaşamamış ve müşterilerimizden gelen teşekkürlerle ve referanslarla bugüne kadar geldik.

Şirketimiz yapmış olduğu temizlik hizmetlerini şirket garantisi altında yaparak müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Şirketimiz temizlik yapılacak yerin durumuna göre ekip ve ekipmanlar kurarak herkese Yemekli, Yemeksiz gibi uygun fiyat seçenekleri sunarak hizmetlerini her bütçeye uygun şekilde yapmaktadır.

Şirketimiz telefonları 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Bizimle irtibat telefonlarımızdan İLETİŞİME geçebilirsiniz.