BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Bornova ev temizlik şirketi: 

İzmir Bornova temizlik şirketi Bornova ve tamamına en iyi ekip ve ekipmanlarla 7/24 saat her türlü temizlik hizmetleri ile devam etmektedir.

Şirketimiz Bornova ve tamamına güler yüzlü kadrosu ve geniş çaplı ekipmanları ile en kaliteli, en uygun fiyat seçenekleriyle temizlik hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz sizlere her türlü temizlik hizmetleri sunarak kalitenin üstüne çıkmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sunarak uzun yıllar şirketimizin adını İzmir ve İzmir civarında duyurmaktır. Pırlantalar temizlik olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamında şirket yetkililerimiz ve çalışan güler yüzlü personellerle en iyi temizlik anlayışıyla müşterilerimizin kalplerini kazandık. Şimdiye kadar da şirketimiz ve çalışanlarımız temizlik hizmetlerini kesintisiz vermeye devam etmektedir.

Şirketimizin yaptığı temizlik hizmetleri :

Şirketimiz Bornova ve çevresinde bulunan Ev, İşyeri, Fabrika, Villa, Okul, Anaokulu, Restaurant, Mutfak, Yangın sonrası ve benzeri gibi temizlik hizmetleriyle devam etmektedir.

Pırlantalar temizlik yetkilileri ve çalışan personelleri siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek temizlik hizmetlerini daha itinalı yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla şirketimiz şimdiye kadar en iyi işleri yaptık ve daha da ileriye dönük en iyi temizlik işlerini devam etmekteyiz.

İzmir Bornova temizlik şirketinin prensibi ve açıklaması :

Bornova temizlik şirketi Pırlantalar temizlik olarak siz değerli müşterilerimiz temizlik yaptıracak olduğunuz yerin detaylarını tam olarak anlattığınızda şirketimizde size en iyi ekip ve ekipmanlarla kuracaktır. Şirketimiz prensibi herkese ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Sunduğumuz fiyat seçenekleriyle de herkese en iyi en kaliteli hizmetlerimizde ödün vermeden yapmaktadır.

Şirketimiz sizlere temizlik yapılacak olan büyük alanlarda ücretsiz keşif imkânları sunmaktadır. Şirketimizin uzun yıllardır yapmış olduğu temizlik hizmetleri birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. İşte şirketimiz yapmış olduğu temizlik işleriyle diğer temizlik şirketlerinden farklı olmaya çalışmaktadır. Şirketimiz telefonları 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Şirketimizden detaylı bilgi almak için irtibat telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Sizler var oldukça bizler de sizler için varız. telefonlarımız aşağıdadır.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0532 526 13 06
Bornova temizlik şirketi

İzmir Bornova ev temizlik şirketi

Bornova temizlik şirketi

İzmir Bornova villa temizlik şirketi